Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm ritkán kívánja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ritkán kívánja a szexet, van erre valami segítség?

Figyelt kérdés

Ha van szex, akkor nagyon jó, élvezi, és van orgazmusa is.

Kizárt az is, hogy megcsalna.

Létezik olyan dolog, (tabletta, egy jó parfüm, jó mód a felizgatásra, BÁRMI), amivel gyakoribbá tudnám tenni az aktust?


23F, 22L


Debilek mellőzzetek


2011. jan. 4. 15:42
 1/7 nielindi ***** válasza:

mindig ennyi szexet igényelt? nem kezdett el szedni fogamzásgátlót?

ha szed bogyit, az hatással lehet a libidójára.

2011. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen volt, még nem szedett fogamzásgátlót.
2011. jan. 4. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nem sok mindent tudsz csinálni. :( Mindenkinek más az "igénye".

A barátom exének pl. heti egyszer volt kedve, de volt, hogy akkor se...

Viszont a barátom se túl nagy étvágyú, pont fordított helyzetben vagyunk, én kívánom folyton a barátomat, Neki viszont nincs olyan gyakran kedve szexelni... Ha egy héten megtehetjük, hogy minden nap szexelünk (kb félévente egyszer...), akkor neki nincs kedve minden nap, naponta többször SOHA nincs kedve, míg én többször is rámásznék, ha van rá alkalom... Nem cserélünk párt? :D

Csak vicceltem. :)

Szerintem fogadd el így, ha szereted és jó vele a szex, akkor felesleges ezen rágódni. Ha Neked többre van igényed, akkor végezz gyakrabban önkielégítést.

Gyógyszerrel semmiképp ne tömd evégett (mellesleg én szedek 2,5 éve fogamzásgátlót és nem csökkent a libidóm, de ettől még valóban csökkentheti).

Esetleg vannak vágyfokozó ételek, mint pl. az ananász, vanília, petrezselyem, csokoládé.

Mást pedig neked kell észrevenned, hogy mire izgul nagyon, ahogy pl. írtad a parfümöt, én meg szoktam bolondulni a barátom illatáért... Az ilyesmit Neked kell kitapasztalnod. Próbálkozz nála úgy, hogy Őt kezded e kényeztetni. Pl én ha látom, hogy nincs kedve a barátomnak, akkor elkezdem simogatni, meg mikor nem figyel, letolom a gatyáját, és nekiállok szájjal kényeztetni... Attól megjön a kedve :D De legutóbb, mikor nem volt kedve szeretkezni, megkértem, hogy akkor legalább Ő elégítsen ki engem, mert én nagyon vágyom rá- meg is tette, és nagyon felizgult tőle, "elaludtunk", de kb negyed óra múlva arra ébredtem, hogy próbálja bedugni... :D

Most más ötletem nincs, bocsi

20/L

2011. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Uhhh a kis huncut előttem hozzá szóló :P:P;)

Amúgy igaza van, ezt megpróbálhatjátok.

2011. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

20L Köszi a jó tancsokat(már több kérdésemre adtál választ), nem akarsz velem járni? XD én is csak viccelek.

Bárcsak a barátnőm is ilyen lenne:)

2011. jan. 5. 15:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondj ilyet :) Hidd el, a barátnőd való Hozzád :) Senki nem egyforma, és sosem fog senki olyan párt találni, akivel pontosan ugyanolyan a szexuális étvágyuk, vagy ha igen, akkor max ez lesz közös... Néha nekem az az érzésem, hogy talán nem vagyok elég kívánatos a barátomnak, (pláne mert a fiúkra mondják általában, hogy sokat akarnak szexelni, a barátomnak meg egy nap sosincs 2szer kedve, de sokszor 2 nap egymás után se, pedig ritkán találkozunk), de nagyjából lerendeztem a dolgot magamban, elfogadtam, hogy Ő ilyen, minden téren mindent megad nekem, nincs okom panaszra, és nem is kívánhatnék magamnak jobbat Nála. :) Biztos, hogy Te is mindent megkapsz a barátnődtől, szerintem egy komoly, szerelemmel teli kapcsolatban ez legyen a legkisebb gond, hogy nem ugyanolyan az "étvágyatok". :)
2011. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:
hmm tetszik a gondolkodásmódot, megint csak egyetértek veled:)
2011. jan. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!