Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért álmodom folyton azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért álmodom folyton azt hogy megcsalom a mostani pasimat a volt pasimmal?

Figyelt kérdés
és álmomban mindig bűntudatom lesz.. sőt még mikor felébredek akkor is.. pedig sohase tudnám megcsalni
2011. jan. 30. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez fura, mert én mindig azt álmodtam, hogy nem tudnék egy nem szűz pasival összejönni. Most ki tetszik? Egy nem szűz pasi. És az csak a legkevésbé érdekel, hogy már nem szűz. Úgy szeretem ahogy van. 15/L
2011. jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz az álmokkal... azok csak álmok, nincs jelentőségük. én álmomban folyton a pasim barátaival jövök össze, pedig nem tetszenek. álmomban sokszor vagyok pasi, és nagy nőcsábász, pedig a legkevésbé sincsenek homoszexuális hajlamaim.
2011. jan. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Norb66 ***** válasza:
Lehet azért mert még szereted a volt pasidat, vagy ő vele jobb volt a szex(uális életetek). De az is lehet hogy nem jelent semmit.
2011. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mennyi ideig voltál a volt pasiddal és mióta vagy a mostanival?, lehet még nem telt el elég idő. Vagy az a pasi túl erős nyomot hagyott benned negatív vagy pozitív szempontból...
2011. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát a mostanival több ideje vagyok együtt.. és ő jobban is szeret meg én is őt..
2011. jan. 30. 20:00
 6/7 anonim válasza:
És a szexet ugyanannyira élvezed a mostanival is? Meg ha neked az előző volt az első akkor amiatt is lehet hogy mély nyomot hagyott benned...
2011. jan. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lehet a mostanit szereted, de azt várnád el tőle, amit a régi tett veled, lehet a régi jobban kimutatta hogy szeret, és hiányzik maga az érzés, lehet hogy nem neked kevés a mostani pasid, és nem is volt jobb az előző, csak azt hiszed, hogy mivel nem kapsz meg mindent, vagy nem mutatja ki eléggé, ezért lehet te érzed magad kevésnek, sóvárogsz, félsz h volt nőjét egykor jobban szerette, hogy neki jobban kimutatta, én isi lyen vagyok, de már tudom mi a bajom, és megbeszéljük és így szorosabb köztünk a kapocs, én isj obban megbízom benne, ő is jobban megnyílik előttem, jól esik neki havégre nem görcsölök mikor vele vagyok feleslegesen, hanem élvezem az együttléteket

mikor felródtam neki h nem mondja elégszer h szeret, alig mutatja ki, akkor azt hitte hogy nem elégszem meg vele, hogy kevés ő nekem, és félt h besokallok és elhagyom, de közbe meg azt hittem én vagyok kevés neki és ezért nem mondja, és magamat okoltam, szal önbizalom :)

2011. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!