Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (kellemetlen) történetemre szeretnék választ kapni

Figyelt kérdés
én 15 éves vagyok a barátom pedig 16,5 éves.2 hete járunk. január 28-án az órák után a balátommal maradtunk a termünkben, mert jön a 7 vége és az nagyon hosszú mert nem tudunk akkor találkozni...csak ketten voltunk a teremben.és ugye egész nap alig lalálkoztunk és mikor feljött a terembe csókolóztunk és 1szer csak mikor hozzám simult éreztem h dudorodik a nadrágja...hogyan mondjam meg neki ??(és ez nem az első eset):(:(:(
2011. jan. 29. 23:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
xDD te jó ég ezen most nevettem :D és akkor mi van ha dudorodik???? örülj hogy tetszel neki-.-
2011. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%

Awww, milyen aranyos kislány :(

De minek neked még fiú? :o

2011. jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Te is biztos az az érettebb vagyok a koromnál tipus vagy xD
2011. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

a bántásokból köszönöm szépen de nem kérek!!!!

am + ő az első barátom és nem tudtam h hogyan deffiniáljam ezt a dolgot...de mostmár tudom:):)

2011. jan. 30. 14:01
 15/16 A kérdező kommentje:
és köszönöm minden hasznos választ adó válaszolónak!!:):)
2011. jan. 30. 14:18
 16/16 anonim ***** válasza:
33%
15 éves korában hogy lehet valaki ennyire nyomott? mi azzal a baj,ha feláll neki? legalább tudod,hogy vonzó vagy neki. és mért kéne neki megmondani? szted ő nem tud róla vagy mi? :'D vicc vagy
2011. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!