Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tökrészegen a férjed azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökrészegen a férjed azt mondja, hogy lefeküdne más nőkkel is, de nem fogja megtenni attól még lehet igaz? Sőt akkor az az igaz?

Figyelt kérdés
Józanul mindig azt mondja, hogy őt nem érdeklik más csajok...
2011. jan. 29. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem részegen mindenki nagyon őszinte. Mindent mondd ami eszébe jut. Az én párom pl becsípett állapotban is engem magasztal, kissé túlságosan is, mindenki előtt elhord a kedvenc "ribancának", akibe szerelmes, és akikkel ezt meg azt meg amazt csinálnak, és milyen jó barátnője is van neki... :D Hála égnek még csak egyszer volt részeg, akkor volt ez... haragudtam rá kicsit, mivel ugye azért sok személyes dolgot én megtartottam volna magunknak,de másrészt nagyon édes volt :) Ölelgetett, csókolgatott, végig engem magasztalt. Inkább ez, mint hogy hazudjon valamit, vagy arról áradozzon kit d*gna meg...
2011. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Mivan?:D
2011. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

"Tökrészegen a férjed.."

Innentől nem lenne a férjem.

2011. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem részeges az én férjem sem, a családban buli volt, többet ivott a kelleténél. Eddig ha ivott akkor ő is mindig engem és különböző testrészeimet dícsért, így nagyon meglepett a kijelentése.
2011. jan. 29. 21:09
 5/11 A kérdező kommentje:
ja és ha kérhetlek a kérdésre válaszoljatok. Köszönöm az első válaszadónak a hozzászólását
2011. jan. 29. 21:10
 6/11 anonim ***** válasza:
lefeküdne más nőkkel is, de nem fogja megtenni???
2011. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy előnytelen irányba változtak a testrészeid, ezért már nem ajnározza őket, hanem inkább más nőket.
2011. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miert ne lehetne igaz?

Attol, hogy le tudna fekudni mas nokkel is, de nem teszi meg, miben valtozik a szemedben?

Azt azert jo, ha tudod, hogy a ferfiak es a nok mashogy mukodnek.

A ferfiak 90%a tud erzelem nelkul is szexelni, a nok 90%anak viszont erzelmekre van szuksege a szexhez. Ja es az, hogy "tud erzelmek nelkul is szexelni" nem azt jelenti, hogy amikor szexel erzelmek nelkul teszi...

Ezen ne parazz.. amig azt nem mondja, hogy "hude megdugnam a Jolit, de nyugi nem teszem" addig ne vedd fel :)

2011. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá, hogy ezt józanon is így gondolja-e... Én tuti megsértődnék, de ha értelmes magyarázattal tudna előállni és/vagy bebizonyítaná azt hogy én vagyok a mindene, megpróbálnám totálisan elfelejteni ezt :)


Első voltam. És utólag is szívesen.

2011. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a szája jár....

nem kell komolyan venni.

2011. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!