Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Van olyan itt aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan itt aki már úgymond kínálkozott fel fiúnak úgy, hogy teljesen egyértelmű célzást tett arra, hogy lefeküdne vele?

Figyelt kérdés
Mi lett belőle? Hogy fogadta az illető?
2010. jan. 1. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem már kínálkozott föl pár lány, szex lett belőle természetesen, amennyiben jó volt a csaj. Egyébként meg jót tesz az egonak.
2010. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Volt egy férfi aki tetszett nemrég. Nézegettük már egy ideje egymást. Egyszer megállt mellettem kocsival. Köszönt, és megkérdezte hova megyek. Erre én kapásból: - hova megyünk? ;) Jóól fogadta :))

23L

2010. jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tetszi ez a sztori:)) Nekem most van egy férfi aki őrülten tetszik, és nem érdekel ki minek nevezi azokat a lányokat akik felajánlják h legyen egy alkalom, egyszer élünk, és nekem egy alkalomra vagy többre, de kell Ő. Remélem jól fogadja majd, elvileg tetszem neki. Úgysem értene a jelzésekből, miért ne legyek egyértelmű?
2010. jan. 1. 14:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Amit könnyű megkapni az nem értékeli az ember.

Max 1 éjszakás ürítés lehetsz így. Ha ez a célod hajrá!

2010. jan. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nemsokra értékelik a pasik az ilyen csajokat.csak dugásra használják és ennyi.ha közben bele is szeretsz szenvedni fogsz.másik meg h szerintem nem a lánynak kell kezdeményezni akár mennyire is odavagy a pasiért.amit nehezebben kap meg szóval tennie kell érte azt jobban értékeli,mint az egyéjszakás libákat.
2010. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó kettő irtó nagy marhaságot ír. Nekem a legnagyobb szerelmem egy éjszakásnak indult... Aztán meg... jhajj... :)


Ja és hím vagyok.

2010. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jó vannak kivételek
2010. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze nekem is minden vágyam, egy olyan nőt elvenni, aki első este felkínálta magát szexre....
2010. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pl az olyan nőket szeretem, akiket nem kell hónapokig nyaggatni, hanem akik vadak, szenvedélyesek és bevallják, hogy nekik is ugyanannyira kell a szex, mint nekünk.
2010. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!