Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van ez? Véleményeket várok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez? Véleményeket várok.

Figyelt kérdés

Hogy lehetséges az, hogy nem volt még sose senkim, (sok lehetőségem lett volna) de nem lett több sose, vagy miattam vagy a másik miatt és mégis, ennek ellenére nagyon boldog vagyok egyedül. :D Nem vagyok szép de nem sűrűn aggódom hogy mikor lesz már 1 nagy Ő-m. :/:)

Szóval nem "igénylem" a társas életet. :/ bennem van a bibi?

20+


2011. jan. 29. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 28 évig így voltam, aztán berobbant az életembe a szerelem :)
2011. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond a nagy fehér cápa is egyedül bolyong a világban, és csak ha dughatnéka van akkor jön össze még 1 el...
2011. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tovább várni, akkor bizony társaságba kell menjél v elmenni bulizni..bár nem csak ott lehet új emberekkel megismerkedni :)
2011. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond.
2011. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves 2.! Többre tartom az értékes "társ jelölteket" annál, hogy csak a "dughatnékomat" elégítsem ki. Aki meg nem "jelölt" azzal meg sose feküdnék le. :/

Kedves 3.! Társasági életem megfelelő szerintem. Ha nagyon akarnék akkor lehetne "társam".


Szóval jelen helyzetben azt mondom, hogy ha továbbra is egyedül "kell" éljek, akkor is boldog tudok maradni. Ez se beteges dolog szerintetek?

2011. jan. 29. 17:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs hiànyérzeted,hogy tàrsasàgba menjél,akkor mi lenne a gond.Most ehhez van kedved,majd lehet vàltozni fog.
2011. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
legyél türelmes és neked is egyszer jönni fog a nagy ő hidd el
2011. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan boldog lennél egyedül, nem nézegetnéd a szerelem,szex témakört itt a gyk-n. Azért csak érdekel a dolog, a hiányérzet nyilván megvan, máskülönben szóra sem tartanád érdemes ezt a - sztem - hazudott boldogságot.
2011. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy teljesen passzív vagyok e téma iránt. Félre értés ne essék. (különben meg unalom űzésnek nagyon szórakoztatóak az itt le írtak ;))

Csupán arra akartam pár "idegen" ember véleményét kérni, amit már a baráti körömbe elég gyakran említenek negatív "kommentként" hogy nincs senkim.

Kiegyensúlyozott életem van és mint "újdonság", vonz a párkapcsolat, de nem annyira, mint amennyire egy velem egykorút szokott. (ahogy látom) és ezért érdekelt a ti véleményetek. :/

2011. jan. 29. 18:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen hansoló helyzetben vagyok bár nálam ez eléggé hangulatfüggő, de van h énse vágyom senkire. Semmi gond ezzel, majd érezni fogod ha szükséged lesz valakire. Türelem
2011. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!