Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki netes társkeresőn ismerte meg a párját?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a sikertörténetek:)
2011. jan. 29. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam még, de ismerek olyan házaspárt, akik netes társkeresőn ismerkedtek meg. Találkoztak (igaz fenntartásokkal)jól sikerült, azt követte néhány randi, majd járni kezdtek, utána összeköltözés, esküvő. Hamarosan jön a baba.
2011. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én párommal is a neten jöttem össze. És tudom, hogy ezek elcsépelt dumák, de most érzem úgy a többi után (5), hogy ő a másik felem. Én sem tudom elhinni.. higyjétek el


onnan vagyok benne biztos, hogy anno csináltam egy "tökéletes hozzám illő pasi" tesztet, meg rajzoltam is egy alakot... és miután összejöttük, utána eszembe jutott, és mikor kitöltöttem és megnéztem a képet teljesen el voltam képedve XD... egyszerűen hihetetlen XD


Amúgy az elején mi csak barátkoztunk, sokat beszélgettünk, majd azt vettük észre, hogy sietünk este a gép elé, hogy beszéljünk :)


Azóta is együtt vagyunk, igaz most én külföldön dolgozom :), de nemsokára kijön hazavinni egy hétre :)...


Nagyon boldogok vagyunk :)

Szerencse is kell mindenhez.... :D:D:D:D

2011. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

15:39 es vagyok


Kihagytam, hogy onnan is tudom, hogy tényleg megtaláltam Őt, hogy eddig mindig küzdenem kellett ,hogy megkapjam azt amire vágyom, de most elég rágondolnom, és megkapom :D... és a másik oldal is így érzi... :D nem tudom leírni, de ez így van :D

2011. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én igen.

5 évvel ezelőtt a randivonalon talált rám. (akkor még nem volt fizetős)

Találkoztunk, szimpik voltunk egymásnak, és azóta is nyüstöljük egymást. :)

21/L és 27/F

2011. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon ellene voltam mindig is, aztán viccből regisztráltam és a mostani barátomat onnan ismerem,és pozitívan csalódtam a dologban,bár még friss a kapcsolat:)
2011. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jelen.

Teljesen véletlenül akadtunk egymásra egy közösségi portálon... nem is gondoltam volna pár hónappal ezelőtt, hogy ebből lesz is valami.. És tessék :D Boldog vagyok vele. :D

2011. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

másfél éve társkeresőn ismertem meg a férjemet, akit nekem találtak ki:)


nagyon boldogok vagyunk.


25/N

2011. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem meg minden lány elutasít a külsőm miatt......................... 22/F
2018. aug. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!