Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? :S Szörnyű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? :S Szörnyű, hogy milyenek.

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Már nagyon rossz, hogy mindig az van, hogy kezdünk egy csajjal közel kerülni egymáshoz, aztán mindig kiderül, hogy vagy foglalt, vagy valaki csak úgy d*gogatja, vagy hogy mindig részeg meg dohányzik stb. Már a korombeliek között nincs is olyan lány körülöttem, akinél nem lenne valami akadály. Tényleg nem hiszem már el, hogy a normális lányok mind foglaltak, vagy csak úgy dugja őket valaki, anélkül, hogy járnának. Fiatalabb lányok próbálkoznak nálam, 13-15 évesek, viszont ők még nagyon éretlenek, sosem tudtam velük jól kijönni. Nekem azért kell a kellő komolyság egy lányban. A korombeliek meg mind foglaltak, vagy sokkal idősebbekkel akarnak járni. Más is észrevette ezeket? és ha igen, mit gondoltok erről? érdekelnek a vélemények.
2011. jan. 29. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jó helyen keresed őket. Vannak még normális lányok, akik nem csinálják azokat, amiket leírtál és még szépek is.
2011. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a környezetemben komolyan nem ismerek olyat aki nem csinálná ezt...aki nem tűnik ilyennek, arról mindig kiderül, ha közelebb kerülök hozzá.:S
2011. jan. 29. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Figyelj :) Ne keresd és jönni fog :) Én is azt csinálom. Én ugyanezt mondom csak a fiúkra :D Nem iszom, nem dohányzom, ritkán járok bulizni, de ez mellett tanulok rendesen és nem d*gogat senki :D Az ismerőseim normálisnak tartanak :)

Vannak még normális lányok is, de ne keresd őt, hagyd hogy csak úgy jöjjön :)


16L

2011. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

14-18-ig is találsz elméletben a elgtöbb lány 14 évesen már egyenlő érettségi szinttel rendelkezik mint egy 18 éves fiú. bár a ma lányok.. de én rengeteg 14-15éves csajjal beszélgettem már és nagy részük elég érett sőt még azt mondom értebb mint némelyik ismerősöm.. arról nem is beszélve ahogy kinéznek ;)(Y)

19/F

2011. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én inkább maradnék a korombelieknél.
2011. jan. 29. 15:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Türelem, ne akarj vadászni rájuk! A párom háromnegyed évig hagyta a francba az egészet.

Ő most lesz 24 éves én 21 leszek :)

És nagyon szeretem :) <3

2011. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jesszusom...hová jutottunk...:O

Egy srác (!) ír ilyet, hogy nem talál normális lányt, mert nagy részük rib@nc...-,-'

És akkor csodálkozunk mi nők, hogy nem tisztelnek minket...-,-' Ezt is a sok ringyónak köszönhetjük...


Nos...egyszer biztos találsz Te is egy normális lányt, addig is kitartást;)

2011. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

tényleg ne próbáld keresni

ha elmész csak úgy mondjuk kirándulásokra tekerni vagy mittom én akk úgyis össze futsz olyannal aki bejön neked

én egy 14 éves srác vok és mosst van fél éve hogy együtt vok egy rohadtúl szép aranyos kedves okos értelmeslánnyal aki most tölti a 17-et és ő is nagy ívből le sz+rja hogy 2 és fél évvel fiatalabb vok nálla akk is jól elvagyunk

én is egy nyári táborban ismertem meg és jöttem vele össze.

szóval csak járkálj el mindenhová és jelentkezni fog :D

2011. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincs senkim, sok helyen megfordultam, de még életemben nem hallottam olyat hogy valakit csak úgy dugogatnak és ezt el is mondja nekem....mivel ez magánügy és idegenre meg tényleg nem tartozik...
2011. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nexa válasza:

Hallod.. a normális lányok igen sokan vannak, csak mivel nem járnak el sehova olyan helyre, mint pl. kocsma, meg hasonlók, és ők sem találnak egy normális paisit, egyedül vannak...

Én is meg a barátnőm is ilyenek vagyunk. Nem cigizünk, nem alkoholizálunk, nem járunk olyan ócsár helyekre, mint a kis ribik, meg a fiatalok legtöbbje, mert van értékrendünk, meg gerincünk... így mi is azon forgunk, hogy nem nagyon vannak értelmes pasik, akik értékelnek minket.... és no önbizalom, mert azt hisszük nem vagyunk jók...

Mondhatom én, hogy várj vele, majd jön... de passz.

Az én estemben is ez volt, h vártam de semmi... és végül csak kíváncsiságból bereg. társkeresőn és 1 hónapra rá már volt barátom :) Pedig azt hittem hülyeség...

Barátnőm meg úgy van, h vár... de még mindig egyedül van...


Nem t'om... valahogy a komolyabb lányokról lerí, h komoly vagyok és 19 helyett 25-nek nézek ki... és nem merik leszólítani? Mert azzal nincs baj, h ne tudnánk beszélgetni, meg ellenszenvesek sem vagyunk... :/


Tipp: ha járj el kávézókba, teaházakba, könyvesboltokba és a kis szolid, csinos öltözetű, látszólag aranyos lányokat szólítsd meg... mert félünk kezdeményezni XD :P

2011. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!