Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya emberek hol ismerkedhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya emberek hol ismerkedhetnek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
neten.
2011. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a netest. Minden szép és jó, beszélgetnek velem a lányok, viszont amikor küldök képet, akkor hopp, megszűnik a varázs.
2011. jan. 29. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Mutass magadról egy képet.
2011. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék felkerülni a napiszarra, kösz.
2011. jan. 29. 15:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Erőd a szépséged!!! A férfi az ne szép, hanem férfi legyen! Az a gáz hogy csúnyaként gondolsz magadra és ezt megérzik ám a nők. Írd le egy füzetbe, hogy milyen jó tulajdonságaid vannak, majd olvasd fel hangosan hogy, "Kedves vagyok!" pl. Írd le mit nem szeretsz magadon, magadban... és mérlegeld min tudsz változtatni. Ha kövér vagy, fogyókúrázz, ha nyeszlet gyúrj! Gyúrás mindig javasolt, mert fokozza tesztoszteron szintedet, ami megbabonázza nőket. Nem megy pillanatok alatt a változás, de erősíti az önbizalmadat az akarat és a tudat hogy Te bizony változol és jó irányba! Ezt megint megérzik a nők és értékelik! A jó tulajdonságaidat pedig helyezd előtérbe és szeresd magad!


23/jóképű srác :)

2011. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nincsen csúnya ember, mert mindenkinek más az ízlése. Van olyan, hogy a barátnőm mondja, hogy jól néz ki, szerintem meg undorító. Van akinek te is bejössz, gondolom túl fiatal vagy később rájössz, hogy a szépség nem minden, hiába jól néz ki valaki ha elviselhetetlen a természete és nagyon bunkó.
2011. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 biohazardxxx ***** válasza:

én sem vagyok szép... de jöttem már össze szép lánnyal és sokáig voltunk együtt... tudod a mai lányok csak szép pasikra buknak... de van olyan lány aki a belsőt részesiti előnyben és nem a külsőt... akár szép akár nem azt kell megbecsülni...


23F

2011. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem elég jó a természetem, igazából (majdnem) mindenkit fel tudok vidítani, és buta sem vagyok. Viszont az önbizalmam nagyon alacsony, egyszerűen utálom a saját arcomat... Ápolt is vagyok, nem ezzel van a hiba.
2011. jan. 29. 15:20
 9/10 anonim ***** válasza:
én is az vagyok csak lány. küldesz egy képet privátba? a csúnya emberek el tudják egymást fogadni x) nem, egyébként van barátom, de kíváncsi vagyok, hogy mire mondod te hogy csúnya :)
2011. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csúnya ember nincsen,mindenkiben,van valami szép is
2011. jan. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!