Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok együtt aludni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok együtt aludni vele?

Figyelt kérdés

Heti egyszer adódik úgy alkalom hogy úgy alakítjuk a dolgainkat, hogy akkor együtt alszunk. Vagy nála, vagy nálam. De amikor eljutunk odáig, hogy akkor ténylegesen aludjunk, megmagyarázhatatlan módon ideges leszek, vagy inkább izgatott?... Mert teljes csönd van és zavar, hogy csönben kell lenni,ebből következik, hogy a hasam néha időközönként "megszólal", s az kellemetlen számomra. Adrenalin termelődik.

Nemtudom hogy tudnám lenyugtatni magam, mert nem normális, hogy ha egy -idegen ember-rel egy helységben kell aludni, nem, vagy csak nagyon nehezen megy.

Vajon ez az eset gyakori lehet? Gondolom nem egyedi probléma..

/Bőven huszonévesek vagyunk már..5hónapja együtt..szóval nem újdonság már az együttalvás, érdekes, eddig sose ment teljesen simán, mióta elkezdtem párkapcsolatokat kialakítani../


2011. jan. 29. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én se tudtam a barátomnál aludni. Általában álmatlan éjszakáim voltak, mert szokatlan volt a környezet.
2011. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg legyőzni magadba ezt a fajta stresszt.. gondolj arra h ez nem dönt semmin csak 1ütt alszotok..
2011. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerős, viszont nálam meg az a helyzet, hogy az agyamat vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam, szóval a tudat, hogy ott van mellettem, annyira "felspanol" olyan adrenalin szerű dolog nálam is, hogy nem tudok lenyugodni, ami az alváshoz szükséges lenne. Én leginkább úgy érzem egész éjszaka rajta tudnék csüngeni alvás helyett.:):$ Nem lehet, hogy nálad is tudat alatt ilyesmi van? Nálam egyedül az válik be, ha egymáshoz bújunk, csak úgy tudok elaludni.
2011. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszadók gondolatait :)

Megpróbálom tudatosítani a gondolatot hogy ez nem változtat semmin, ez csak egy szimpla együttalvás..

Az utolsó kommentre válaszolva pedig:

Miután lefáradtunk ugye, :) azután nemtudom, nekem olyan ez az egész, hogy csönd van, csöndbe kell lenni, és lehet hogy ciki ha közben a hasam hangoskodik, most mit gondolhat erről, stb.. ilyen nem normális dolgok kattognak bennem . vááh. de ez az odabújós dolog majd ki lesz próbálva, lehet úgy jobb lesz, mert eddig nemigen aludtunk összebújva, csak úgy érintőlegesen. ;)

2011. jan. 30. 01:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne parázz ezen. Ha én csajom lennél sztem fel sem tűnne h szorakozik a hasad, de ha meghallanám akkor megsimizném a hasad es kesz.
2011. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mintha csak magamat hallanám, fogalmam sincs mitől van ez.Féléve vagyok együtt barátnőmmel, rengetegszer aludtunk együtt és az esetek többségében nagy fokú idegesség jön rám mikor aludnék, főleg a lábaimban érzem szinte verdesem az ágyhoz a feszültségtől, hihetetlen de így van, és sokszor fáradtan is , pl előtte szeretkezünk, és még akkoris előjön,tehát nem attól van h kívánom éppen és azért van.Ha valaki tud megoldást leirhatná mert nagyon rossz, jah és szeretem bnőmet ezért ez se lehet gond h ő feszéjez.

FF 24

2011. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha zavar a csönd, cseréld le egy olyanra, aki hangosan horkol :)
2011. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!