Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még 1óra? Szerintetek? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még 1óra? Szerintetek? Mi lesz a vége?

Figyelt kérdés

Szóval Van egy majdnem 2éves kapcsolatom. A barátom elvileg odavan értem,szerelmes meg minden,ami csak kell.Érzem is rajta,de azért vannak érdekes megnyilvánulásai.

Amúgy minden hétvégén nálunk van,de nem alszik itt,mondjuk nem rajta múlik.Hív,keres stb.

elméletileg nagy életre szóló tervei vannak velem,közös élet bla bla...


Tegnap kicsit idegesebb voltam a kelleténél,mire ő a fejemhez vágta,hogy kezeltessem magam,meg hogy minden rossz miattam van,és ezt az estét is én rontottam el.(Közben erősen állítja,hogy ha ő hibás,akkor beismeri.)

Hát erre csak annyit válaszoltam,hogy keressen akkor tökéletes csajt,mert úgy látom ő a tökéletes pasi. Mondtam neki párszor ilyet,de most azt mndta,hogy jó,megfogadja a tanácsom. (amúgy meg tudom,hogy nem fog keresni mást,nem olyan) Kérdeztem,hogy akkr már szombaton (azaz ma) nemis jösz? mondta,hogy el lesz foglalva a kereséssel,ezért nem. Persze mondtam neki,hogy úgyis tudod,hogy nem gondoltam komolyan. Mondta,hogy reméli a következő páromnál mgtanulom miket mondjak.Kérdeztem,hogy akkor ez most végleges? Mondta,hogy hát ha megtalálom a tökéletes csajt,akkor igen,de ha nem,akkor visszamegyek hozzád. Este még felhívtam,hogy épségben hazaért-e mondta,hogy igen,meg h szia jó8 és letettük.


Amúgy a 2év alatt sok szakításunk vlt már,de ezek pár órásak voltak.És mindig minden szombaton itt volt...


Szerintetek jönni fog?


Ja amúgy bocsika,de azért írtam ki a kérdést még egyszer,mert a másikat nem találom. A saját kérdések közül meg véletlen kitöröltem.


2011. jan. 29. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
"pár órásak" :D komolytalanok vagytok.
2011. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar hogy mi lesz, akkor minek mondasz olyat neki amivel tudod hogy megbántod, és amúgy se gondolod komolyan. Igaza van a srácnak.. tanulnod kell saját hibádból.
2011. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért a srácnak is meg kellene tanulnia, hogy nem mondunk olyat egy nőnek, hogy kezeltesse magát, ha nem tudjuk elviselni, hogy esetleg visszaszól. Nem vagy a rabszolgája, hogy mindent el kelljen neki tűrnöd. Persze ez fordítva is igaz, ha te sérted meg, akkor neki sem kötelessége laposkúszásba lemenni.


Szóval a második hozzászólónak csak akkor van igaza, ha ezt mindkettőtökre értette. Máskülönben nagyon egyoldalú!


Mindazonáltal ilyen veszekedések a legtöbb kapcsolatban előfordulnak (idegesek vagyunk mindketten, olyanokat mondunk, amik talán túl erősek, nem gondoljuk komolyan).


Az ilyeneket azért általában nem szakítással fejezzük be, hanem béküléssel.

Ezek a pár órás szakítások, amiket leírtál, elég veszélyesek, mert örökké nem lehet ezzel játszani, egyszer valamelyikőtök megunja és véglegesíti.

A problémákat nem úgy szokás megoldani, hogy "akkor keress másikat" "jó, keresek is".


De ha szeret a barátod, illene elfogadni a békülési kísérletedet, mivel ebben a helyzetben azért mindketten hibásak voltatok.

Hacsak nem unta meg az állandó veszekedést, mert ez is lehetséges.

2011. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már akkor a pillanatban el küldtem volna a jó büdös francba,mikor azt mondta neked a telefonba,h ha nem talál magának tökéletes nőt vissza megy hozzád...

Emlékeztet ez a kijelentésére "ha a ló nincs,akk a szamár is jó" mondásra...

Szerintem érdemes lenne leülni és nyugodt körülmények között ezt az egészet megbeszélni...ha továbbra is így viszonyul a dolgokhoz én a helyedben kiadnám az útját...

Bocsánatot is kértél tőle,ha ő nem is,de te beismerted a saját hibáidat...akkor miről beszélünk?

Többet már nem tehetsz ez ügyben,ha ezt nem fogja értékelni benned...

Mindenesetre sok szerencsét!:)

2011. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!