Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a vágy hajtja vagy ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a vágy hajtja vagy ebből lehet több is később?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze a barátommal, hetekig beszéltünk, de sajnos még van egy lezáratlan régi kapcsolata, évekig voltak együtt, már szakítottak, de most még nem tudja mi legyen.

Én nagyon tetszem neki, akar, így azt kérte hogy legyek türelmes, de most még csak szeretőként akar engem.

Kedvel, meg érdeklem, és erős vágyat érez irántam, meg akar ismerni, adjak magunknak időt.

Szerintetek mi lehet ebben?

Csak trófeának akar és kihasznál?

Mit csináljak?

23L


2011. jan. 29. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Elso olvasasra ket vasat tart a tuzben es majd valamelyikbol lesz valami...

(Ha szakitottak mit nem tud, hogy mi legyen? Amugy szakitottak egyaltalan?)

2011. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is ebben a helyzetben vagyok, bár nálunk még a korkülönbség is közrejátszik. szerintem ilyenkor egy szakítás után a pasiknak kell az h érezzék h fontosak vkinek, meg tudnak valakit hódítani, vágyat tudnak ébreszteni egy nőben. így egy csalódás után kell egy új bnő vagy egy szerető. jó esetben a szeretőből lesz később a bnő is :) én is ebben reménykedek, addig meg türelmesen várok. esetleg abból le tudod mérni h mennyire gondolja komolyan h mennyire vállal fel a nyilvánosság előtt (séta, közös programok, kézfogás) ha ez működik akkor komolyabban gondolja csak még idő kell neki a váltáshoz. ha húzódozik ezektől akkor csak kihasznál....illetve még az is adhat egy támpontot hogy hogyan beszél a volt barátnőjéről....általában azok a pasik akik nagyon szidják a volt kedvest azoknak nagyon erősek voltak az érzései, velük nehezebb boldogulni :)

remélem úgy alakul majd a dolog ahogy szeretnéd, szurkolok!

2011. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én így ebben a tudatban biztos nem feküdnék le vele: magyarra lefordítva a pasi süket dumáját: komolyat nem akar, viszont addig is legalább lenne valaki aki rendelkezésre áll, ha d*ghatnékja van. Csak azt csodálom, hogy még van olyan nő, aki az ilyen dumáknak bedől. Ha egyszer kellünk egymásnak, tetszünk egymásnak, akkor megpróbáljuk együtt, és nem kifogásokat keresünk ez ennyire egyszerű.
2011. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem, nem ilyen egyszerű!!!!

Van, hogy csak egyszerűen (és rohadtmód bonyolultan) puszta kémia az egész, megfűszerezve egy jó személyiséggel.... de vannak zavaró tényezők.

24/L

2011. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!