Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van igazságtartalma annak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van igazságtartalma annak, hogy a yasminelle megoldást jelent a PMS-tünetekre vagy csak reklámfogás, hogy emellett a gyógyszer mellett nem hízol, nem fájnak a melleid, nem leszel ragyás, hajtja a vizet?

Figyelt kérdés
Csak mert lindynette után mercilonra váltottam, de ez sem jó. Olyan bogyó kéne, ami megoldja a problémáim és elviekben az ismertető alapján a yasminellnek jónak kéne lennie, hisz jó ezen tünetekre. A dokim egy idióta, csak azt a piszkos drága hüvelygyűrűt akarja rám erőszakolni. Én inkább gyógyszert szednék. Rá akarom beszélni, hogy ezt írja fel.
2009. jún. 30. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
elvileg akármelyik fogamzásgátló csökkentheti a PMS tüneteit. De ez is egyénenként változó. Nekem pl nem csökkenti, ugyanúgy van, mondjuk túl erős sosem volt nekem. Szerintem barátkozz meg vele. :)
2009. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló elsődleges feladata nem az, hogy eltüntesse a ragyáidat. Arra vannak már megfelelő, és nem hormontartalmú készítmények. És bocs, de talán ne te mondd meg a dokidnak, hogy milyen gyógyszert akarsz szedni. Laborvizsgálat után kell az ilyent eldönteni.
2009. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó, de nem küld újból vérvizsgálatra. Csak totózik, fogalma sincs, melyik lenne jó. Csak azt a tetves gyűrűt akarja rámerőltetni, csak épp nem tudom megfizetni. A mellfájdalom és a hízás zavar a leginkább. A hasfájásról ne is beszéljek. Hiába szedtem hónapokig, nem múlt, csak rosszabb lett.
2009. jún. 30. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!