Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ebból valami? Nagyon fontos, lent!

Figyelt kérdés
Ezzel a fiúval már alakult köztünk valami,csak újra összejött a volt csajával. És most tiltják őket egymástól,magyarán hadilábon áll a kapcsolatuk,és mostanában sokat vagyunk együtt,sziveket mutatok neki,őis nekem,ilyenek. Mais a sapkájával szórakoztunk,és a nacijába akarta tenni a kezem. Szoktam látni hogy nézeget órán is,ilyenek. Lehet még ebből valami? Ha velem van felszabadult,amúgy meg csöndes.
2011. jan. 28. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
15-nél több nem nagyon lehetsz. Inkább tanulj...
2011. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ebből akart lenni. *
2011. jan. 28. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nem kellesz, akkor ő se kelljen neked. Majd ha tesz érted valamit esetleg szakít a barátnőjével.. de szerintem nem érdemel meg téged, találsz jobbat.
2011. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Max szalagavató után egy dugás, de több nem, aztán érettségi után egyik erre másik arra és ennyi volt...
2011. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Először amikor alakult valami,szakított a csajjal miattam.
2011. jan. 29. 09:40
 6/8 anonim ***** válasza:

az 1. már mekkora egy barom...már nemazert,de a kerdező azert tette fel a kerdest,h kapjon tanácsot vagy vlmi..nem azt kerdezte,h tanuljon-e vagy ne? vagy h ahny eves...

kedves kerdező:

énszerintem ezutan is szorakozz vele,hülyüljetek,csak éreztesd vele,h te csak barátságot akarsz tőle.. mert most a fiu sem tudja h ő mit erez,legalabbis szerintem..

hadd h ugy belédszeressen,h másra rá se nezzen,harcoljon azert,h te őbelé szeress. mert általában a fiuk ahhoz vonzodnak,akit nehez megszerezni,vagyis a többsegük...

szoval jatszd a meghodithatatlant:D vagy probal féltékennyé tenni.

más ötletem nincs :/

2011. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

No... jár a csajával... veled kavargat....

Szerinted amikor veled nem lesz minden ok, akkor mit fog csinálni?

Megbeszéli veled, vagy egy másik bige kezét tuszkolja majd a gatyájába?

Csak kérdezem...

2011. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de nálunk is hasonló volt a szitu...minket tiltottak mind a két fél részéről a szülők,és már 3 éve együtt vagyunk! Tehát a pasi tuti szereti azt a csajt akivel együtt van,hisz tiltva vannak ennek ellenére együtt vannak...esélytelen az,h ti összejöttök.Tapasztalat. Keresgélj mást! Üdv.24éves fiú
2011. jan. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!