Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
A 12-15 éves kislányok mért járnak 20 év körüli paréjokkal? Mért nem bírják felfogni hogy csak a szexre kellenek nekik? A férfiak meg hogy tudnak ilyen szintre lesüllyedni...?
2011. jan. 28. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Paréj... :D:D:D

Különben lehet csak szexre kell a 20 év körüli srácoknak, de legalább tanulnak ezt-azt.

2011. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt senki sem tudja. ez van. a normálisak akármelyik korosztályból is, nem mennek bele ilyenbe.
2011. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a nevelésen múlik az egész
2011. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mindennévfoglalt? ***** válasza:

A 12-15 éves lányok manapság sajnos azon "versenyeznek", hogy ki veszíti el előbb a szüzességét (tisztelet a kivételnek) és, hogy ennyivel idősebb a srác, talán felvágni akarnak vele a barátnők előtt!

A pasik meg persze, hogy szeretik a fiatal lányokat, na de a 12-14....ott már felmerül a pedofília kérdése is, szerintem!

2011. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert a 12-15 éves fiúk gyerekesek. A lányok előbb érnek, ezt tudjuk régóta. A 20 éves pasi meg már vezethet, megy ahova akar, férfiasabb és felnőttebb, a 15éves srácoknál legalábbis biztosan. DE az a 20éves pali aki 15 évessel kezd, bizonyítja magáról, hogy a korabeli lányoknál bebukta a dolgokat. A 14éves csajnak meg elég a fentiekből álló látszat, hogy de menő a skac.


Én 23 vagyok és 18 alatt rá se néznék csajra, de legutóbb egy 24 évessel volt dolgom és most egy 25 évesért vagyok oda.

2011. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem is tudom, én pl. koromhoz képest érett vagyok ( sokan mondják, legutóbbi barátnőim 17év körüliek voltak, de a 14-15 éves lányoknak mégse kellek...

ja és szerintem inkább az ilyen lányok a gyerekesek, emlékszem hogy általánosban mindig mondták hogy "Milyen gyerekesek vagytok" és mindig ezen sikongattak, mert ők aztán nagyon érettek hogy nem látják át hogy mit akarnak tőlük a 20 körüli fiúk...

15/F

2011. jan. 30. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!