Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire fontos?

Figyelt kérdés

Sok ember lenézi a másikat, ha annak még nem volt komoly kapcsolata. Éretlennek tekinti.

Nos, szerintem attól még nem éretlen valaki, hogy nem volt komoly kapcsolata. Viszont az tény, hogy nincs tapaztalata e téren, hogy milyen komoly k.-ban lenni, de nem ettől lesz valaki érett.

Najó személy szerint 24 pasival volt dolgom, nem volt komoly kapcsolatom még, de elég sok mindent tudok a pasikról, igy a 24 után. Nem is vágyom komoly kapcsolatra még, mert ki szeretném élni magam, és akkor amikor már azt mondom, hogy én ráuntam erre, csak egy valakit akarok akkor nekem elég lesz belemenni egy komolyba. De én azt nem akarom később mondani, hogy "jajj nem éltem ki magam, éveket veszitettem ezzel azzal meg amazzal, stb.".

Nem értem miért kell lenézni az "ilyen" embereket. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy én hogy szeretek és szeretnék élni. Senki nem tudja mi nekem a jó. Akkor miért hiszik mégis, hogy nekem szükségem van valakire akivel évekig együtt lehetek?! Csakmert nekik az jó.

LEgjobban utálom amikor valaki azt mondja, hogy minden pasi egyforma de egyik kapcsolatbol megy a másikba, nem birja ki, hogy ne legyen pasija, de amott meg szidja őket. Na én meg ezt nem birom.

Tényleg nehéz felfgoni, hogy az emberek különbözőek és mindenkinek más a jó?...


2011. jan. 28. 17:00
 1/2 Fülünyúl ***** válasza:

Nem nehéz felfogni hogy mindenki más, csak nem értem mit vársz hogy mondjanak rólad, ha csak alkalmi kapcsolataid vannak, és továbbra is azokat szeretnél.

Te nem az az együttélős típus vagy, ez amúgy önzésből fakad, illetve nem tudsz mást szeretni igazán. De nem megyek bele ennek a jelenségnek a pszichoanalízisébe, most nem erről van szó.

Ha te ilyen vagy, hát ilyen vagy, a te életed. Nagyon sok dicséretet azért ne várj ezért, vagy nem tudom mit akarsz. Valószínűleg neked soha nem lesz komoly és hosszú kapcsolatod, családod. Vagy amikor rádöbbensz hogy jó lenne, akkor ott fogsz állni tapasztalatlanul és nem tudod hogy kell egy hosszú kapcsolatban viselkedni. Azt mondod 24 partner után te már tudod milyenek a férfiak. Szerinted. Igazából együttélés alatt derül ki milyenek a férfiak, illetve ami még fontosabb, hogy milyen ember az illető.


29/N

2011. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én személy szerint egyszerűen nem látom mi értelme van a laza kapcsolatoknak. Egyrészt nem hiszem, hogy ezáltal megismernéd igazán a pasikat. Biztosan sok tapasztalatot szerzel de ez inkább csak a szexre szorítkozik szerintem.

Én a helyedben nem lennék büszke erre a 24es számra.

Nem tudom milyen környéken élsz, de errefelé például eléggé sokan tudják ha egy nő ilyesmit csinál. Ami egyrészt ugye ciki, másrészt pedig nem sok olyan pasi állna szóba vele aki komolyan gondolja ezek után a dolgok után. Persze, te most még nem akarsz komoly kapcsit, de ha majd egyszer mégis azt szeretnél, nem tudom mennyire fogja ezt befolyásolni a múltad.

Én biztosan nem mennék bele kalandokba és laza kapcsolatokba már csak a nemi betegségek miatt sem (hiszen az óvszer is kiszakadhat!) de egyébként sem vágytam ilyesmire sosem.

2011. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!