Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek milyen a tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen a tökéletes 14/15 éves fiú?

Figyelt kérdés
Főleg 20 év alatti lányok válaszoljatok köszi.:)
2011. jan. 28. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most erre egy nevet tudnék ide írni, de abból úgy sem értenél semmit ezért inkább hagyjuk. 15/L
2011. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is tudnék nevet de fel is tudom sorolni az illető tulajdonságait, hogy választ kapj:)

na...

Külsőre én jobban szeretem a világosabb hajúakat de szerintem a kérdés inkább belsőre vonatkozik nem?

akkor: figyelmes, vicces, ne bunkó meg nem szólogat be, nem beszéli ki a csajokat a haverjaival a hátuk mögött és az intim dolgokat amiket a csajjal csinált nem mással beszéli meg (haverok), mert az magánügy és undorító ilyet csinálni. pedig nap mint nap hallom a környezetemben hogy ezt csinálják.

szeret sportolni vagy van más hobbija (nekem is vannak, és fontos hogy tartalmasan töltsük az időt. beszélgetve, sétálva de ne otthon a tv előtt)

az plusz pont ha sok témáról lehet vele beszélgetni és ha ápolt.

de nem kell hhogy csöpögősen romantikus legyen(rózsa, bonbon, vers mindennap), viszont valentinnapon és havonta egyszer jól esik egkis meglepetés, bárm legyen az.:)

2011. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16:53: 14L
2011. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
előző, bennem ezek megvannak
2011. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Én az életbe nem jönnék össze velem egykorúakkal, az biztos :) a minimum 2-3 év, aminek köztünk kell lennie. Tehát ha most mindnképpen 14/15 évesről beszélünk, akkor legyen magas, érettebb a koránál, és kívülről is látsszon idősebbnek. A borosta nagyon szexi :)

15/L

2011. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ.
2011. jan. 28. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:

17.56-os.:

tényleg?:)

na ezt most hogyan értsem?:P

amúgy ennek nagyon örülök, mert egyre kevessebben vagytok ilyensrácok..:(

két gyakori típus van: a bunkó "jaaj de menő vagyok"akinek minden mindegy csak legyen csaja lehetőleg anorexiás, magassarkúban és latexnaciban, a másik pedig eza dzsásztin bíbör féle visszataszító, nyávogós izéé...

(aki előtted írt;))

2011. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!