Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért nem engem fog választani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem engem fog választani?

Figyelt kérdés
Van egy 19 éves lány aki nagyon bejön,nagyon szimpatikus lány,sokat beszélgettünk...stb.Nem titkolom többet szeretnék,de van egy srác 18 éves Audi A6-tal jár,jelenleg is elvitte, valahová, azthiszem szerbiába kirándulni,de vele se ápolnak mély kapcsolatokat ahogy én észrevettem ugyanúgy csak beszélget vele is néha mint velem.Egy iskolába járunk.De a másik srácnak van pénze,több jóval mint nekem.
2011. jan. 28. 15:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
már bocs de a lányoknak nem lehetnek fiú barátaik?? Nekem van, 18 vagyok (lány) és érdekes módon mi is voltunk együtt nyáron ketesben görögben de semmi nem történt. kiskorom óta ismerem, olyan mintha rokonom lenne. ehhez képest pasim is van, igen és amíg a barátom gazdagabb (apple cuccok, de nem audija hanem dzsipje van, jó nagy fekete:)) addig a pasim nem az mégis vele vagyok és közösen lakunk albérletben.. amit közösen fizetünk
2011. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Fülünyúl ***** válasza:
100%

17:05-es


És ti is csak beszélgettetek a nagy fekete dzsippessel Görögországban, kettesben, ugye? :)

2011. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
:DD
2011. jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

na igen képzeld... ilyen nehéz elhinni??

:D na azért mert neked máson sem jár az eszed nem kell mindjárt rosszra gondolni... egyébként nem csak beszélgettünk hanem strandoltunk is... és várost néztünk. meg túráztunk. és búvárkodtunk... most elégedett vagy??:)

2011. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Aha, azért lefogadom baromi jól érzed magad a barátoddal. Meg aztán amíg ott van ő addig nem kell hogy párod is rendelkezzen ezekkel.


Na kérdés meg hát igen...ehj nem hiszem hogy sok esélyed lenne. Nem mert ilyen felszínes a csaj, de ha mondjuk neked is lenne autód, csak te is vinnéd kocsikázni a bnőd/lányokat. Meg ilyen korban ugye hormonok stb.,


De az is lehet persze hogy te (is) bejössz neki.

2011. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát.. szerintem várd ki azt, amíg a sráccal összevesznek, vagy otthagyja, mert lehet hogy csak d..gni akar vele azátn egy kis idő múlva meg otthagyja a csába.... van nekem is csaj osztálytársam, aki egy hete szakított a pasijával. A csávó elvitte wellness hétvégére aztán lefeküdtek, majd otthagyta. Sajnos könnyen manipulálhatók a csajok a pénzzel, mert az jön le nekik, hogy "jaj de rendes csávó mert foglalkozik velem..." de arra nem jönnek rá hogy "megvásárolja" őt a csávó. Érdekesség képpen: én kavartam egy csajjal, majd rá két nap elvittem autókázni Apa autójával szépen, nyugisan és már jött is azzal hogy szeretném-e hogy összejöjjünk.... pedig a csaj nem egy atombomba csaj. Szóval várd meg hogy mi lesz.
2011. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 :D:D ***** válasza:
15:28.hidd el meg a 15-14 evesek is nagyon anyagiasak ahogy eszrevettem.es meg sokan kotnek hazassagot mert vastag a penztarca:))
2011. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!