Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért nem engem fog választani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem engem fog választani?

Figyelt kérdés
Van egy 19 éves lány aki nagyon bejön,nagyon szimpatikus lány,sokat beszélgettünk...stb.Nem titkolom többet szeretnék,de van egy srác 18 éves Audi A6-tal jár,jelenleg is elvitte, valahová, azthiszem szerbiába kirándulni,de vele se ápolnak mély kapcsolatokat ahogy én észrevettem ugyanúgy csak beszélget vele is néha mint velem.Egy iskolába járunk.De a másik srácnak van pénze,több jóval mint nekem.
2011. jan. 28. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha ezért nem választ téged,akkor ennyit ért a csaj
2011. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem hiszem h a csajoknak ennyi idős korban (meg máskor is) ilyen fontos lenne a pénz, és ha szeret (vagy... ő is többet akar) akk szerintem észre fogod venni :)))
2011. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a másik srácot a lóvéért válassza akkor örülj neki, hogy megúsztál egy ilyen pénzéhes lotyót.


Ha meg nem akkor egálból indultok.


Mondjuk azt sose értettem, akinek apuci a segge alá nyom egy autót és arra veri a nyálát. Mert aki vesz magának az még elmegy, de 18 évesen nyilván nem erről van szó...

2011. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az apjától kapta.egy 2001-es 2,5 es gyönyörű Audi A6.
2011. jan. 28. 15:35
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"19 éves lány" "csak beszélget vele"


Hát persze... :-)))))

2011. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Fülünyúl ***** válasza:
100%

"19 éves lány" "csak beszélget vele"



Na igen, valószínűleg a lánynak a fülén is sperma folyt ki. Kis naiv.

2011. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Ez attól függ, mi a fontos annak a lánynak. Ha a pénz, akkor biztos a másik srácot választja.

De ha nem a pénz, még akkor sem biztos, hogy téged. Ugyanis ha valaki gazdag, attól még nem biztos, hogy csak a pénzéért lehet szeretni.

De az is elképzelhető, hogy egy harmadikat választ.

Amíg a lány nem nyilatkozik valamit az ügyben, vagy nem jelzi valahogy, hogy kivel van szívesebben, nem lehet tudni.

2011. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
jó az audiban "beszélgetni" szerbiában....
2011. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes h inkább őt választja, max akkor van esélyed, ha te sokkal jobban nézel ki.
2011. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
nem akarlak elkeseriteni haver, de eselyed sincs, ilyen konkurencia mellett kb akkorak az eselyeid mintha mondjuk... hosszuijjal probalnal F16osra vadaszni:))) jobb ha hozzaszoksz az elet nem korrekt van aki audi a6al szuletik van akinek meg csak a csore segge van, talalj olyan csajt akire nem hajtanak milliomosok;)
2011. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!