Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak már senki sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak már senki sem kell? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm,aki 27 éves.Van állása,jól tud vezetni,van saját kocsija,van pénze,rendszeresen sportol.A kinézetével sincsenek gondok.Ennek ellenére nincs szerencséje a lányoknál,pedig már évek óta próbálkozik.Ezek után felmerül a kérdés,hogy akkor most voltaképp ezzel a férfival mi bajuk van a lányoknak?Már ennyire válogatósak a mai nők?Milyen szintet kell megütni,hogy valakinek nője lehessen?
2011. jan. 28. 14:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
(előző a 14:59-nek ment)
2011. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy mégis a több nő van, de még se kell k...a nekem! Ezt hogy is oldhatnám meg? Hogy kiválogatom azt aki nem az és ez marhára nehéz tudod:S
2011. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Talán a személyiségében van a dolog nyitja.
2011. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Még ilyet! Az én párom után meg annyian koslatnak, pedig minimálbérből él és nem is egy kimondott sportoló alkat.
2011. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Talán a személyiségében van a dolog nyitja."


Előfordulhat. Nekem mondjuk sosem voltak csaj haverjaim, mindig is fiú iskolákba jártam, így tini koromban 99%-ban is csak fiúk vettek körül (jó, h nem lettem homokos), lehet, hogy a személyiségfejlődésemben ez egy nagy fehér folt, amit éreznek a lányok, és taszítom őket.

Bár tény, hogy ha meglátok egy kis ribit pl. a plázában, akkor nem megyek oda hozzá. Lehet oda kéne.

2011. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!