Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak már senki sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak már senki sem kell? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm,aki 27 éves.Van állása,jól tud vezetni,van saját kocsija,van pénze,rendszeresen sportol.A kinézetével sincsenek gondok.Ennek ellenére nincs szerencséje a lányoknál,pedig már évek óta próbálkozik.Ezek után felmerül a kérdés,hogy akkor most voltaképp ezzel a férfival mi bajuk van a lányoknak?Már ennyire válogatósak a mai nők?Milyen szintet kell megütni,hogy valakinek nője lehessen?
2011. jan. 28. 14:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy fenét, csak fatökű bénák vagytok, ennyi. Érdekes, nekem se jó állásom, se kockahasam, se kocsim nincs, mégis bármikor felszedek lányokat. Amiért mostanában nem teszem az az, hogy két éve boldog párkapcsolatban élek. És érdekes mód a barátnőm kifejezetten szép és okos lány.
2011. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
46%
Mert a 20nál is 7 év különbség van te! Akikről álmodozol azoknak ez is sok lehet:) nem hogy még 17 és 27!! Akiket lefekthetsz könnyen azoknál nem számít ez a kor:) hacsak nem szépek kategóriába tartozik és egy pasinak is örülne már.
2011. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
48%

"Mert a 20nál is 7 év különbség van te! Akikről álmodozol azoknak ez is sok lehet:) nem hogy még 17 és 27!! Akiket lefekthetsz könnyen azoknál nem számít ez a kor:)"


Az egyik haverom azt mondja, hogy nekem az igazi "kis rib@anc" lányok jönnek be. Mondtam neki, hogy igen, igazad van :)


Szted a 7-10 év korkülönbség ennyire sok?

De az a helyzet, hogy nem akarok agyonkombinálgatós egyetemista csajokkal járni, azokban semmi nem fog meg, inkább riaszt.

Illetve az én életemből kimaradt a 17-20 éves korosztály, mivel akkoriban még nagyban eminens évfolyamelső hallgató voltam, és hát csak a tanulás meg a munka volt.

2011. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"Egy fenét, csak fatökű bénák vagytok, ennyi. Érdekes, nekem se jó állásom, se kockahasam, se kocsim nincs, mégis bármikor felszedek lányokat."


De hogy szeded fel őket? Plázában, buliban, utcán?

A buliban nekem nagyon nem megy, igaz, egy éjszaka 2-3 próbálkozás után feladom. Máshol meg nem merek próbálkozni, azt sem tudom hogy kéne.

2011. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Annyira mégse nézhet ki jól, ha nem kell a lányoknak.
2011. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Az hogy neked nem sok az egyoldalú, mert akivel szeretnél összejönni annak meglehet hogy max. 3 év, ha érted. Van olyan lány akinek a 15 év se sok és ha még a 20 alatt van akkor lehet véleményed is arról a lányról nyugodtan.
2011. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

ma 14:55


Nekem a hamvas kis ribik jönnek be. Tőlem lehetett már több focicsapattal is, a lényeg, hogy nagyon sminkelje magát, és bulisan, plázásan öltözzön. De a ruhái márkája nagyon nem érdekel, csak a látvány legyen túlzó és szexi :)

2011. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

érdekes, hogy sokkal több nő van, mint férfi, mégis ti sírtok.

L.18

2011. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

@kovacssrac:


discoban és hasonló helyeken én nem tudok hódítani, mint írtam se szép se gazdag nem vagyok, így beszélnem kell, amit hangos helyen nemigen lehet. Viszont a szövegem jó, egyszerűen lazán tudom venni a beszélgetést a lányokkal. Tudok magamon nevetni ha kell, ennyi. Hidd el, hogy a legtöbb lány olyat akar, aki normális emberként viselkedik velük és jó a humora.

2011. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
48%
Mert ti sokkal válogatósabbak vagytok, és inkább maradtok egyedül, mint h egy csúnya férfival összejöjjetek.
2011. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!