Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak már senki sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak már senki sem kell? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm,aki 27 éves.Van állása,jól tud vezetni,van saját kocsija,van pénze,rendszeresen sportol.A kinézetével sincsenek gondok.Ennek ellenére nincs szerencséje a lányoknál,pedig már évek óta próbálkozik.Ezek után felmerül a kérdés,hogy akkor most voltaképp ezzel a férfival mi bajuk van a lányoknak?Már ennyire válogatósak a mai nők?Milyen szintet kell megütni,hogy valakinek nője lehessen?
2011. jan. 28. 14:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
"van egy férfi ismerősöm"... aha.
2011. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a férfi ismerősnek nincs szerencséje a lányoknál. Ebből az következik, hogy a lányoknak már senki sem elég jó? Logikus. :)


Amúgy amiket felsoroltál még nem belső tulajdonságok, plázacicuknak viszont pont ezek a legfontosabbak. Náluk sincs szerencséje?

2011. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Talán tisztelni kéne a nőket, nem lenézni őket, és valóban akarni a párkapcsolatot, valamint tenni is érte, nem a fészbúk és gyakori kérdések előtt üldögélni naphosszat.

Nem minden a pénz, ha nincs mellé akarat, vagy jellem.

2011. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Eltalátad, ennyire válogatósak a nők, de a férfiak is, hogy a mai világ vagy régen is így volt azt nem tudom, de ez így van! Te is bztos válogatsz, pl. ha megismerne téged egy férfi akkor fogadjunk te se aprózod el:)
2011. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
me beena s azt hiszi hogy ennyi kulsoseg eleg egy nohoz
2011. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

ez tipikus esete annak, mikor az embernek gondjai vannak magával, és elnyomja a külsőségekkel.

és az is tipikus, hogy az ember nem magát vizsgálja, hanem a külvilágot hibáztatja.

L.18

2011. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tud csajozni és/vagy kicsi a farka.

Nekem is van ilyen ismerősöm.15 millás kocsi,de annyira kis buta,naiv szerencsétlen kisfarkú,hogy 30 évesen a leghosszabb kapcsolata egy év volt.Ebből az évből,meg 1 héten 2x a másik haverom-az anyja trabantjában-kefélte a nőjét.

2011. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy valaki jól néz ki, még lehet egy idióta.
2011. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"Nem tud csajozni és/vagy kicsi a farka."


Én mintha csak a kérdés feltevőjének az alanya lennék (nem vagyok), de pont 27 éves vagyok, jó állással, jó kocsival, fullos lakással, kondival (bár nincs kocka hasam), nagyon igényes öltözködéssel, két diplomával. És lám, mégse találok csajt magamnak! Jah, és az átlagnál nagyobb farkam van, ez biztos.


Pedig nekem bőőőven elég lenne a csak középkategóriás pláza kislány (17-20 éves korig), aki lehet bármennyire buta, 90-es IQ-val, átlag lányos arccal, a lényeg, hogy legyen agyonsminkelve, és legyenek szexi ruhái (tőlem aztán a kínaiból is veheti őket!).


De ezek sem jönnek össze.

2011. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:42


Sajnos ez van,manapság a lányoknak már milliárdos sztárok kelle(né)nek...

2011. jan. 28. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!