Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyesen cseleksze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen cselekszem? Ész a szív ellen.

Figyelt kérdés
Volt egy barátom,sokmindent megéltünk a kapcsolatban és nem egyszer szakítottunk és békültünk ki.Sokszor bántott meg általában miatta szakítottunk.Vagyis én szakítottam a végén már,mert elegem volt a viselkedéséből.Mindezek mellett még mindig nagyon szerettem és ő is engem.Már több mint 2-3 éve külön vagyunk,de mégis néha találkozunk,mert valajhogy sosem bírjuk egymás nélkül.(Általában ő keres,néha én őt). Vagyis én nem akarok vele lenni,mert úgy érzem,hogy csak szenvednék mellette.Ő próbálkozik folyton.Úgy érzem,hogy igazi nagy szerelem a miénk.Ő nem érti,hogy miért nem vagyunk együtt,de én nem akarom azt ami régen volt. Ezért harcolok magammal.Még mindig szerelmes vagyok belé,de mégis azt választottam,hogy elfelejtem.Szerintetek is ez a helyes döntés?Hogy két valaki imádja egymást,de mégsem illenek össze?Én 22,ő 28.
2011. jan. 28. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyes. Én sose értettem az ilyen "többször szakítottunk" dolgot. Én mindig csak egyszer szakítottam, aki állandóan szakítgat az csak hisztizik.
2011. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy a szakításokat komolyan gondoltam,bár még szerettem.De addig próbálkozott mindig,míg el nem gyengültem.
2011. jan. 28. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer még vissza lehet valakit engedni, hátha megjavul, de hogy sokadszorra sem tanulsz a dologból, az nem vall túl erős jellemre. Jól teszed, hogy elengeded, és elfelejted, de tudod, ezt már 2-3 éve kellett volna megtenned.
2011. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elismeri, hogy nem becsült meg eléggé, vagy te vagy a rossz?
2011. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát,igazából azt mondja,hogy már tudja mit kellene másképp csinálnia és hogy mindenki megváltozhat.
2011. jan. 29. 10:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán még EGY esélyt.
2011. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!