Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem nélkül van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül van értelme házasodni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
nincs hacsaknem pénzért
2011. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem is egy olyan párt ismerek, akiknek bejött. Őket inkább baráti szeretet, megértés, tisztelet kötötte össze, nem voltak egymásba szerelmesek, de remekül megértették egymást. A mai napig együtt vannak, egyik pár már több évtizede, a másik csak pár éve, de gyerekeik vannak, boldogok, szeretik egymást és nem bánták meg.


De ha például engem veszünk, nekem nem hiszem, hogy ment volna. Én úgy éreztem, nekem szükségem van arra, hogy szerelmes is legyek abba, akihez férjhez megyek. Így is lett, én sem bántam meg és ilyen párokat is ismerek, akik úgy döntöttek mint én, és évtizedek óta boldogan együtt élnek.


Úgyhogy döntse el mindenki a saját érzései szerint, nincs rá recept, hogy melyik lesz hosszútávon jobb, vagy melyik nem fog működni. Van példa nem működő házasságból is mindkettőre.

2011. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Persze, csak a megfelelő társat kell megtalálni hozzá. Paraméterek : 90-60-90.


Azaz legyen 90 éves, legyen 60 az IQ-ja, és legyen 90 milkája a bankban...

2011. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sokan vallják, hogy csak úgy lehet.

[link]

2011. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Szokták mondani ott a vállás, ha nem jön össze. Csak annyit mondanék, hogy az csak polgári eljárás, ugyanis a templomba azt fogod hallani "míg a halál el nem választ". Aztán újabb házasság újabb ígéretXD Nah, de ha ezeket zagyvaságnak tartod akkor ott a vállási lehetőség:) Én szerelem nélkül soha.
2011. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a szerelem legkésőbb pár év után elmúlik. a tisztelet a legfontosabb. ha a házastársak tisztelik egymást akkor ott nem lesz nagy baj.
2011. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Nincs!Én anélkül mentem férjhez,és el is váltam nem bírtam.Most találtam meg az igazi szerelmet 30 fölött.Soha nem gondoltam,hogy létezik! :))
2011. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Van. A szerelem úgyis elmúlik...
2011. jan. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem nincs. persze én nem vagyok egyszerű eset.

23f

2011. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs értelme szerelem nélkül házasodni, de nem feltétlenül szerelmesen kell házasodni. Amíg lángol a szerelem, és rózsaszínmeglilaköd van, addig szerintem nem szabad belemenni ilyesmibe. Amikor már alábbhagyott a lángolás, és látod a másik hibáit, és ezeket el tudod fogadni, a hülyeségeivel együtt szereted, tudod, hogyan lehet leszerelni a másikat konfliktushelyzetben, akkor érdemes. 22/N
2011. jan. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!