Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem képes rájönni h mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem képes rájönni h mi bajom?

Figyelt kérdés
Az a baj h mostanában a barátommal már cs heti 1-2szer szexelünk és nekem ez nagyon kevés. Mikor már télleg nehezen bírom mer nem csinál semmit se mikor 1ütt vagyunk, olyankor mindig ideges leszek meg játszom a sértődöttet de nem képes rájönni h mi bajom van. Az első egykét hónapban kb minden nap volt szex és én azt nagyon élveztem de ez igy nekem kevés. Mialatt menstruálok nem szoktunk szexelni és most hnap v holnapután kell megjönnie, és ma itt volt nálam egész délután és mégse szexeltünk pedig én próbálkoztam is,de nem sok eredménnyel. és utána meg még nem érti h mi bajom. szerintetek mit csináljak vele h végre rájöjjön h mivan? mer nem akarom konkrétan megmondani a szemébe h kevés a szex, mert ha ő meg ugy gondolja h neki ez épp elég,akk még a végén amiatt lesz vége a kapcsolatunknak mer én tul sokat akarok szexelni...uh nem tudom mit tegyek. légyszi segitsetek.
2011. jan. 27. 21:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

én legjobb időkben sem szexeltem többet heti kettőnél...Szerintem a fiúnak ez sok, és meg is lehet értei. Önkielégítés esetleg? Hidd el, nem érti, mi bajod van, mert amit te akarsz, az nem logikus, egy kapcsolat nem csak erről szól. Lehet, hogy ő meg azon kesereg, hogy van egy barátnője, akivel nem tud semmit csinálni, se beszélgetni, semmit, mert folyton csak dugni akar!

Semmi rosszindulat nem volt a válaszomban, hidd el, csak megpróbálom a másik szemszögből közelíteni a dolgot!

2011. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

anyukám!ilyen ninfó nőt keresek magamnak!:)

amugy a megoldás:ne sértődj be ,hanem kezdeményezz!ragad meg a farkát és adjál neki!ne problémázz!

2011. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem igazán értem. Attól félsz, hogy ha megmondod neki, akkor szakít veled? Azt viszont szeretné, ha rájönne, hogy ezért duzzogsz, hisztizel? Akkor nem ugyanaz lesz a helyzet? Ha velem ezt csinálná a párom (mondjuk én nő vagyok), akkor inkább azért haragudnék meg rá, hogy fölöslegesen kínoz a viselkedésével és annyi őszinteség nincs benne, hogy megmondja mi a baja, inkább úgy büntet, hogy azt sem tudom, miért.
2011. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mért nem képes rájönni h mi bajom?"

Azért mert NŐ vagy, és NEM MONDOD EL NEKI! (ezt már azelőtt megfogalmaztam, hogy egyáltalán rákattintottam volna a kérdésre - és milyen igazam lett)

2011. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem írókkal. itt senki nem fogja megoldani a problémádat. ahelyett h játszod a sértődöttet vagy lovagold meg vagy mond meg neki h többet akarsz szeretkezni vele.ebből csak leesik neki.
2011. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Látom neked is pont annyi eszed van amennyi látszik! Vagy mondd meg mi a problémád, vagy ne várd el h megértsen. Nem sok barom kérdésre akadtam ki ennyire mint ezen, mert a kérdések többségére úgy tekintek mint az oktatási rendszer szintjére, az emberi butaságra, stb. De ez??? Ahhoz már komolyan idiótának kell lenni h vki azon akadjon fenn h a másik nem tudja magától kitalálni az illető minden gondját. A szádat nem csak arra találták ki h hülyeségeket beszélj, hanem arra is h elmondd ha vmit szeretnél vagy vmi zavar. Ha ilyen bnőm lenne, tuti elzavarnám a fenébe. Utálom ha vki megjátsza magát, meg besértődik mindenen. Nincs az a nagy szerelem ami visszatartana h kidobjak 1 ilyen csajt.


"életművész"

2011. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

hát ha az én nőm lennél hamar lerendeztelek volna,de nekem ilyen nőm nincsen mert az ilyen kis hisztis 3.14csákat csak megdugom és semmi több.örűlj neki hogy nemb@sztak még ki hp!

utolsóval is egyetértek!

2011. jan. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
75%
mond meg neki hogy dugni akarsz ne játszd a sértődöttet mert abból semmit nem tud kideríteni a barátod NEM VAGYUNK GONDOLAT OLVASÓK !
2011. jan. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!