Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem képes rájönni h mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem képes rájönni h mi bajom?

Figyelt kérdés
Az a baj h mostanában a barátommal már cs heti 1-2szer szexelünk és nekem ez nagyon kevés. Mikor már télleg nehezen bírom mer nem csinál semmit se mikor 1ütt vagyunk, olyankor mindig ideges leszek meg játszom a sértődöttet de nem képes rájönni h mi bajom van. Az első egykét hónapban kb minden nap volt szex és én azt nagyon élveztem de ez igy nekem kevés. Mialatt menstruálok nem szoktunk szexelni és most hnap v holnapután kell megjönnie, és ma itt volt nálam egész délután és mégse szexeltünk pedig én próbálkoztam is,de nem sok eredménnyel. és utána meg még nem érti h mi bajom. szerintetek mit csináljak vele h végre rájöjjön h mivan? mer nem akarom konkrétan megmondani a szemébe h kevés a szex, mert ha ő meg ugy gondolja h neki ez épp elég,akk még a végén amiatt lesz vége a kapcsolatunknak mer én tul sokat akarok szexelni...uh nem tudom mit tegyek. légyszi segitsetek.
2011. jan. 27. 21:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
ne nekünk sírj, hanem mond meg neki b+... -.-
2011. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
hát, kivéve azt az egy esetet, ha a pasid már betöltötte a nyolcvanat, és ezért nem megy neki, akkor lépj le sürgősen...
2011. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Pedig ezt megkéne ebszélnetek úgy hogy konkrétan elmondod mi a bajod ...
2011. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
*beszélnetek
2011. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Bretso ***** válasza:
54%

Azta, te jó ég, kérdésem teljesen komoly, nincs bennem rossz szándék: Te tényleg ennyire ostoba vagy? Ne válaszolj, tudom, igen az vagy.


Azért nem tudja, mert [dobpergés] nem GONDOLATOLVASÓ, dobd ki emiatt.


Vagy nyisd ki a szádat, igen elárulom a titkot, nem csak sz*pásra lehet használni, és mond el neki a gondodat.

2011. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rohadtul gyerekes az amit csinálsz! Ha valakinek valami baja van, nem az a megoldás hogy játsszuk a sértődöttet, hanem megbeszéljük a problémákat! Tudod néma gyereknek...

Miért lenne gáz ha megmondanád hogy neked igenis kevés az ami van? Legalább ő is elgondolkodna h mit tud ezügyben tenni! Ha neki elég ez a szerinted kevés szex akkor meg egyszerűen nem illetek össze szexuálisan, de ezen lehet segíteni!

2011. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Cleptomaniac ***** válasza:
100%

"mikor 1ütt vagyunk, olyankor mindig ideges leszek meg játszom a sértődöttet de nem képes rájönni h mi bajom van"


Nézd, senki nem gondolatolvasó, és szerinted ki akar szexelni egy sértődött, hisztis nővel? Ha hiányod van, igenis mond meg Neki, vagy szó nélkül csábítsd el.

2011. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A "néma gyereknek az anyja se..." tipikus esete...

Ha látod, hogy a célzásokból nem ért, akkor nem marad más, beszélsz vagy tűrsz...

2011. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 vodevil ***** válasza:
100%
Lehet már nem szerelmes beléd / nincs oda érted / nem élvezi veled a szexet. Mióta jártok és mennyi ideje nem kívánja a szexet és milyen a szex (már amikor szexeltek)? Fenomenális, vagy csak simán jó, esetleg átlagos vagy nem is jó?
2011. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nem sok férfira igaz, hogyha szexet ajánlasz neki, akkor visszautasítja, szóval szerintem ebben a történetben valami nem klappol :D


Beszéld meg vele, az semmit sem árthat ^^

2011. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!