Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy valljam be hogy szeretem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljam be hogy szeretem? 14/f

Figyelt kérdés
Van 1 lány(14) akivel baráti/osztálytársi kapcsolatba vagyok,de én többet akarok.Tudnátok segiteni hogy valljak neki szerelmet? 14/F
2011. jan. 27. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
szedd össze a bátorságodat, menj oda hozzá, és mond meg neki, hogy mit érzel.
2011. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egész véletlenül nem Győri vagy?
2011. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Győri.:)
2011. jan. 27. 16:55
 4/8 anonim ***** válasza:

hívd el valahova suli után,mondjuk forrócsokizni:)ha ketten vagytok,könnyebb,mintha ott lenne az egész osztály.


akkor már rákérdezek:nyíregyi vagy?:)

2011. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy szolnoki?
2011. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze rákérdezhetsz.De egyiksem, Nógrád megyei vagyok.
2011. jan. 27. 18:01
 7/8 anonim válasza:

ez így szép :D még jó h válaszoltál, szerintem végig kérdeztek volna az összes megyével :'D

a kérdésre nem tudok válaszolni :( én is ugyanígy vagyok..

én nem birnám bevallani neki h szeretem.. még ha rákérdezne akkor is letagadnám vagy nem tudom :) de a tudtára adom h különleges számomra, pl, az ebédlőbe mindig szembe ülünk, és percekig nézünk egymás szemébe csakugy.. és közbe mosolyog rám, huuuuu akkor még magamról se tudok!!!!

De te, ha van elég bátorságot mond meg neki! aki nem mer az nem nyer :( Sok sikert :))))

2011. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden választ.:)
2011. jan. 27. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!