Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet e 2 férfit szeretni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e 2 férfit szeretni? Vki volt már ilyen cipőben?

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet, hogy van 2 férfi az életemben. Az egyik az exem, a másik "új". Mindkettőjükhöz vonzódok érzelmileg és mindkettőjük komolyan gondolná velem, és nem tudom mit kéne tennem. Olykor elgondolkozok rajta, hogy talán egyikőjüket sem szeretem, mert ilyen nincs hogy 2 felé húzzon a szív, ez nem normális dolog. Próbáltam a pozitív és negatív dolgokat is mérlegelni, de nem jutottam előrébb. Tudtok nekem tanácsot adni? Válaszokat előre is köszönöm.
2011. jan. 27. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért az exed már??

Írd le ide a pozitív és negatív tulajdonságokat.

2011. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, de nem egyformán.
2011. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
SWOT analízishez mit szólsz?
2011. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az meg mi?
2011. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2011. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem lehet analizálni, értékelni, mérlegre helyezni. Ez egy érzelem. Velem is előfordult. Nehéz volt a választás, lassan alakult ki. Sőt nekem mindkettővel, párhuzamosan szexuális kapcsolatom vagy fél évig.
2011. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mindkettő jó pasi ennyi, és mindig az kell amelyik nem a tiéd, ha igazán szerelmes leszel, csak ő lesz neked

lehet csak tetszik neked, hogy tetszel nekik, jó az önbizalmadnak, nem tudod mit akarsz, amelyik jobban hiányozna, vagy amelyik jobban szeret és jobban kijöttök azzal legyél, ki van hozzád közelebb? Ki a fontosabb?

Melyik kapcsiból mi hiányzott és mi volt a jó? Nem csak mennyiség minőség is számít, néha az ész érvek nem számítanak, csak az érzelmek, kivéve ha az érzelmek mást

mondanak mint az ész, azaz hülyeséget ne csinálj. Lehet csak a szerelem izgalma korbácsolja fel a kedélyeidet, lehet nem is az ex kell neked, csak valaki más, valami új.

Gondolom fiatal vagy és nem sok viszonyítási alapod volt eddig. Talán nem élted ki magad? Ami jó azt nem kell direkt elrontani. Lehet neked jobban fájna, ha megbántanád a pasidat, elhagyhatod, de utána ha nem kellesz az exnek, akkor ne fuss vissza hozzá (jó a szamár is) és ne játsz velük. De legfőképp ne csald meg. Ne hitegesd a régit. Neked is rosszul esne ha a párod ezt csinálná veled, és az exeddel nem? Feltéve ha szereted és féltékeny lennél.

ha van barátnője az exnek, akkor meg ronda dolog tőle, h neked csapja a szelet, és ha tudsz róla akkor tőled is csúnya dolog, h flörtölsz vele, amíg van párod, és neki is van párja, bár ha ilyen az ex, azaz félrelépős, akkor jobb is ha megszabadulnak tőle, és neked se lenne mjobb sorsod mellette

miért szakítottatok annó? Ő ő dobott vagy te őt? és ha ő dobott akkor a te hibádból vagy más csaj miatt? Mert az sem mindegy.

2011. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:11

Szerintem meg nem árt meg neki, ha megcsinálja. Legalább gondolkodik kicsit. Egyébként sem értek egyet azzal, hogy mindig vakon az érzelmeket kell követni. Természetesen nem mondom, hogy nem számítanak. Mi nem tudjuk eldönteni, helyette, hogy kit szeret, akkor pedig nyugodtan csinálja csak meg azt az analízist. Hátha segít.

2011. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:12

Ment az (y).

2011. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem tudtad elfelejteni vagy lezárni magadban a volt kapcsolatodat.Még mindig szereted őt.Egyébként két férfit egyszerre nem lehet szeretni egyformán!
2011. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!