Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még valaki így? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki így? Hogy tudnám őt elfelejteni?

Figyelt kérdés
Már negyedik éve vagyok a mostani párommal, van egy 18 hónapos közös kisfiunk is. Nagyon szeretem. De minden nap eszembe jut az exem, és nagyon hiányzik ő is. Neki is van már egy 1 éves kislánya, tehát mindketten családot alapítottunk. Szoktunk telefonon beszélgetni, és én úgy érzem, hogy ha ő itt lenne, simán belemenne bármibe, és én viszont. Van köztünk 300km, úgyhogy ez kizárt. Hogy tudnám őt elfelejteni, hogy csak barátként nézzek rá, ne pedig a tökéletes férfi jusson róla eszembe?
2011. jan. 27. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok így látatlanban ítélkezni. De nem értem.


Ha ő volt a tökéletes férfi, akkor miért lett vége vele a kapcsolatodnak? Ha a mostani párod annyira nem fogott meg, hogy még mindig az exed jár a fejedben, akkor miért mentél hozzá, és miért szültél neki gyereket?


Ezekre válaszolj, légyszi, mert enélkül szerintem nem tudunk sok segítő választ adni.

2011. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valamint ha ennyire oda vagy érte még a távolból is, akkor szerintem te egyszerűen nem is tudod a barátot látni benne, csak a férfit. Van ilyen, nagyon sok esetben.

Nem véletlen, hogy egykor párkapcsolat volt köztetek, és nem barátság.


Ha ki akarod őt űzni a fejedből, akkor szakíts meg vele minden kapcsolatot. Ne beszélj vele többet telefonon sem, soha. Ez fájdalmas lépés, de ha egyszerűen nem tudsz benne csak barátot látni, akkor ez az egyetlen megoldás.

2011. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán ez a kérdés is segít. Honnan tudod, hogy ő a tökéletes férfi?? Vele élsz minden nap, és tudod, hogy napi szinten hogyan viselkedne veled?

Azóta, mióta vele szakítottál, sokat változhatott ő is, és biztosan nem véletlenül lett vége a kapcsolatotoknak.


Tényleg ő a "tökéletes" neked, vagy inkább csak egy távoli ideál, akire rávetíted a vágyaidat?

2011. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Neked hogy esne, ha fordított helyzetben a mostani párodról tudnád meg, hogy így van az exével, ahogyan te a tiéddel? Gondolom, nem jól...


Ha fontos neked a mostani párod és a gyermeked, én ezzel a távoli illetővel megszakítanék minden kommunikációt.

És inkább a mostani párommal próbálnám feltornázni a kapcsolatomat, hogy ne másokról ábrándozzak, míg mellette vagyok.

2011. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Annak alapján, ahogyan írtál, ez az ember soha nem lesz neked "csak barát". És a kérdésednek van egy olyan sugallata is, hogy "hogyan lehetnék inkább vele boldog, az ő párjaként?" - az én olvasatomban ez is ott van a sorok közt.


Először próbálj számot vetni saját magaddal, hogy mit is akarsz valójában.

2011. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele megszakítani vele mindennemű kommunikálást, mert ha baj van, mi biztosan számíthatunk egymásra, még 300km távolságból is. Anno amikor összejöttem a mostani párommal, az exem elmondta, hogy milyen jól jár velem, meg hogy becsüljön meg, istenített... ez a páromnak is furcsa volt. Az exemmel másfél évet voltunk együtt, de külön laktunk. Szerintem azért lett vége, mert nekem van egy 7 éves fiam is, és gondolom, hogy ő nem akarta nevelni a másét. Ezt így soha nem mondta, de más oka nem lehetett, hogy vége lett. Bár a főállása mellett 2 másodállása volt, én Ez lett a végzetem. Én egy napja voltam a párommal, meghívtak hozzájuk bográcsozni. Ők már 5 hónapja együtt voltak akkor. Amikor senki nem volt ott, odajött és megölelt és megcsókolt. Azóta is mindennap eszembe jut, pedig már 3 éve volt
2011. jan. 27. 12:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Na látod. "Tökéletes férfi". Vagy inkább csak szeretted volna, hogy az legyen. Ha olyan tökéletes lett volna, elfogadott volna a kisfiaddal együtt, és nem mentetek volna szét.


Ennyire "tökéletes"? Hogy öt hónapja párja volt, és egy találkozón mégis téged csókolgatott?


Szerintem nagyon elfogultan látod őt.

Először gratulál hozzád az új párodnak, utána meg ölelget, meg csókol... nekem ennek olyan "játszunk még egy kicsit a másikkal, ha kellemes" szaga van.


Nem hiszem, hogy egy "tökéletes" ember így viselkedik.

2011. jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem azt gondolom hogy tökéletes, hanem azt hogy ő NEKEM a tökéletes. Tudom, hogy semmi esélye, hogy összejöjjünk, de akkor sem tudom elfelejteni. Én 27 vagyok, ő 38
2011. jan. 27. 12:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és az öcsém és az ő unokahúga egy pár, rövid időn belül úgyis rokonok is leszünk, tehát nem úgy van az, hogy csak úgy soha többet nem beszélgetünk. Elég kínos ügy, és az a baj, hogy ti nem láttok bele egészen, ezt nem lehet leírni úgy, ahogy istenigazából történt. Nem a ti hibátok.
2011. jan. 27. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!