Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a távkapcsolatról? Működhet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 10:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De, találkozgattunk már, igaz, nem olyan sokat, szerintem két kezemen meg tudom számolni. A másik meg, hogy semmilyen tapasztalatom nincs e téren, mert még nem volt barátom, lehet, hogy ez is egy újabb nehezítő tényező. Azért köszönöm, szerintem én szeretnék adni a dolognak egy esélyt, hátha...
2011. jan. 27. 11:38
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az ne zavarjon, hogy még nem volt barátod, valahol mindenkinek el kell kezdenie.

Ha nagyon megkedvelted, talán tényleg megér egy próbát, aztán ha esetleg nem működne, akkor is abba lehet hagyni bármikor.

2011. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Na igen, túlságosan is megkedveltem, és épp ettől az abba is lehet hagyni bármikortól félek:):)
2011. jan. 27. 11:48
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, ha mindketten akarjátok, minden két emberen múlik. Arra vigyázz, hogy annyira ne éld bele magad, hogy ha mégse működik ne sérülj annyira. Mi jelenleg 3 havonta tudunk találkozni, még sincs gond belőle, egyelőre ez van, majd lesz másképpen idővel, addig kivárjuk.
2011. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!