Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 39 evesen neki kezdjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 evesen neki kezdjek egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Van egy ismerosom, 26 eves es nagyon szeret engem, ki mutatja mindent elkovet, hogy legyunk egyutt csak azert a korkulonbseg engem zavar es mar nem tudok bizni a ferfiakban. 2 valason vagyok tul es 3 gyermekem van. Az ismerosom nagyon szereti a gyerekeimet is, sokat foglalkozik veluk, mindig hoz nekik valami edesseget. Mar nem tudom mit csinaljak annyira osszezavart engemet.

ti mit dontenetek helyemben? mit tanacsoltok?


2011. jan. 27. 09:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Minek a házasság? Látod ezért nem kellett volna megházasodni, mert csak úgyis válás lesz belőle.
2011. febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!