Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 39 evesen neki kezdjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 evesen neki kezdjek egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Van egy ismerosom, 26 eves es nagyon szeret engem, ki mutatja mindent elkovet, hogy legyunk egyutt csak azert a korkulonbseg engem zavar es mar nem tudok bizni a ferfiakban. 2 valason vagyok tul es 3 gyermekem van. Az ismerosom nagyon szereti a gyerekeimet is, sokat foglalkozik veluk, mindig hoz nekik valami edesseget. Mar nem tudom mit csinaljak annyira osszezavart engemet.

ti mit dontenetek helyemben? mit tanacsoltok?


2011. jan. 27. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Vágj bele, legfeljebb lesz egy gyerekkel több, meg egy újabb fájó tapasztalat! Nem kell ahhoz összekeöltözni, ha dugni akartok!
2011. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ne foglalkozz az életkorral. Ha kedveled, akkor próbáld meg vele. Nagy tragédia nem történhet, max. rájöttök, hogy mégsem jó együtt. Még az is lehet, hogy örökre együtt maradtok.
2011. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden pozitiv dolog ellenere azt mondom, NE. 39 evesen, viszonylag fiatalon, azert mert 2 szer elvaltal, soha tobbet ne gyere ossze senkivel, plane ne egy toled fiatalabbal, aki meg a gyerekeidet is szereti. NE! HIBA LENNE! :)


En komolyan nem ertek egyes embereket...Leirsz egy rakat jo dolgot, aztan egy csomo idegen embert /nem baratnot, szomszednenit, nem!/ megkerdezel mit kellene tenned :)


Azt ami jolesik! Ha jol megvagytok eggyutt, felesleges aggodnod...szereti a gyerekeidet, es teged, te is kedveled ot, akkor meg mi a ragyaert maradnal egyedul?

Ha elegge komoly az ember, akkor az a 13 ev nem szamit semmit sem. Meg kell, probalni, legfeljebb nem fog menni, es aztan vissza kell csinalni...Meg kell probalni boldognak lenni.

2011. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nekikezdenék. Gondolom, dacára annak, hogy értek már csalódások, nem szeretnél egyedül maradni te sem egész további életedre.


Próbáljátok meg! Nem kell rögtön se összeköltözni, se eljegyezni egymást. Ha nem megy, abbahagyjátok.


Egy esélyt megér a saját boldogságod, akkor, ha a csalódásaid ellenére képes vagy a mostani illetőnek egy kis bizalmat szavazni.

2011. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 R. istván ***** válasza:
100%
OPTIMISTA LEGYÉL! VÁGJ BELE, LEGSZEBB KORBA VAGY, IGAZI NŐ,KÉSŐBB AZON FOGSZ RÁGÓDNI MIÉRT HAGYTAM KI. NEM KELL RÖGTÖN ÖSSZE BÚTOROZNI.LAZA LEGYÉL, NE STRESSZELJ!
2011. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem igen! Használd ki az alkalmat, hogy ilyen elnyűtten is megkíván még valaki.

Üdv.: 16/L

2011. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sleeping Beauty!


Nem értettem a 40% -od. Most már igen. Az őszinteség néha fájdalmas. :-)

30/F

2011. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A "csúf igazság". :-)
2011. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mentifantezsvér ***** válasza:
Persze :D szerintem a korkülönbség nem minden..:) Anyukám és a mostani férje közt még több is pár évvel :D
2011. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 eperke2 válasza:
Vágj bele....ÉN 30/N,Vagyok 8évig volt egy élettársam,született 2gyermekünk...A lényeg:vége lett.Most megismerkedtem egy 40éves Pasival,van neki is 2gyermeke,ráadásul az egyiket Ő neveli.Én is vonakodtam bele menni ebbe a kapcsolatba(gyerekek,korkülömbség:stb)Aztán alakultak a dolgok,minden téren,mostmár úgyérzem "nagyon kell nekem" ez a kapcsolat:-).....
2011. febr. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!