Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én lennék a lány, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én lennék a lány, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A felállás: Két pár, akik fél éve vannak együtt, de csak 2 hetente tudnak találkozni. Nagyon nagyon szeretik egymást, s még a 2 hét is kevés, s alig várják, hogy találkozzanak.

Probléma: Pont arra a hétre esik a szalagavató + bankett, amikor megy a fiú a lányhoz. Szalagavatóra eljön, megnézi. Viszont a banketten nem tud ugye ott lenni, mivel az osztályon belüli esemény. Ti ebben az esetben a lány helyében mit tennétek? Kellemetlen lenne nektek majd, hogy a fiú ott van másnapig, s nem tudtok vele lenni? Megpróbálnátok valahogy a bankettről ellógni? Egyszerűen gondolnátok arra, hogy a bankett le van tojva, a fiú sokkal fontosabb, s szalagavató után egyből hozzámegyek, s nem váratom meg, mert egyikünknek se lenne jó, ha tudjuk hogy a másikunk máshol van úgy, hogy ilyen ritkán találkozunk, s csak rövid ideig (1, másfél nap) tudunk együtt lenni?

Várom a véleményeket!


2011. jan. 27. 01:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
mármint hogy a lány van megmaximálisan a srác nélkül :P
2011. jan. 27. 02:27
 12/20 anonim ***** válasza:
71%
Hát én kihagytam és ki is hagytam volna, de az én osztályomba nemigen járt olyan, akikkel szívesen lettem volna, csupán néhány. De akkor már azzal a néhánnyal elmentem volna máshova bulizni, és vittem volna a barátnőmet. De sok volna, hm..
2011. jan. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Neki is csak néhány van.
2011. jan. 27. 02:55
 14/20 napietus ***** válasza:
58%
édes bogaram...ne beszélj már rébuszokban, mert zavaró: Te melyik vagy, és mire vársz tanácsot?
2011. jan. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Én a közvetítő vagyok.

Egyébként meg ezt írtad:

"szóval akármekkora volt a szerelem, nálunk elmúlt, érettségire már vége is lett. sajnáltam volna, ha kihagyom miatta... "

Nem volt igaz szerelem...

2011. jan. 28. 15:57
 16/20 napietus ***** válasza:

dehogynem. ne legyél már naiv. a gimis szerelmek nagyon ritkán maradnak meg. van, hogy igen, de azt nagyítóval kell keresni :)


szóval, kedves közvetítő: menjen el arra a bankettre a lány. ha tényleg olyan igaz szerelem, akkor nem ezen fog múlni, és örökre együtt maradnak. az örökre az hosszú idő, de több bankett nem lesz benne :). ha meg mégse ő lesz a lány férje, gyermekei apja stb. akkor pláne bánni fogja, hogy miatta hagyta ki.

2011. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nagyítóval kereshetők ők is... De komolyan.

Egyébként amit a bankettre való elmenésre vonatkozóan írtál, abban igazad van. Tudom, hogy el fog menni, s a fiú is ezt akarja. Csupán az lett volna a kérdés, hogy a lány érzékeli-e azt, hogy nem lehetnek együtt miközben ott a fiú és emiatt kicsit lesz-e kellemetlen érzése és fog-e neki valamilyen szinten hiányozni a fiú vagy felkeresi bankett közben. De közben kiderült, hogy igen: azaz fogja hiányolni, s felkeresni is, mert neki is rossz lesz részben, hogy ott a fiú és nem tud vele lenni.

Tehát végül is probléma nincs, mert gondol majd rá a lány.

Amúgy a lány nagyon komoly gondolkodású, visszafogott és szolid, a fiú hasonlóan komoly és érett. Mindkettőjük szülei 17-18 éves koruk kora ismerték egymást mióta együtt voltak. Nagy a valószínűsége, hogy az Ő kapcsolatuk is a nagyon ritkák közé fog kerülni, s remélem is, hogy ez így lesz.

Köszönöm amúgy a válaszokat! :))

2011. jan. 28. 21:02
 18/20 A kérdező kommentje:
*koruk óta :D
2011. jan. 28. 21:03
 19/20 napietus ***** válasza:
ööö...kissé mintha túlkomplikálnátok a dolgokat :P
2011. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
igazad van:)
2011. jan. 31. 03:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!