Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én lennék a lány, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én lennék a lány, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A felállás: Két pár, akik fél éve vannak együtt, de csak 2 hetente tudnak találkozni. Nagyon nagyon szeretik egymást, s még a 2 hét is kevés, s alig várják, hogy találkozzanak.

Probléma: Pont arra a hétre esik a szalagavató + bankett, amikor megy a fiú a lányhoz. Szalagavatóra eljön, megnézi. Viszont a banketten nem tud ugye ott lenni, mivel az osztályon belüli esemény. Ti ebben az esetben a lány helyében mit tennétek? Kellemetlen lenne nektek majd, hogy a fiú ott van másnapig, s nem tudtok vele lenni? Megpróbálnátok valahogy a bankettről ellógni? Egyszerűen gondolnátok arra, hogy a bankett le van tojva, a fiú sokkal fontosabb, s szalagavató után egyből hozzámegyek, s nem váratom meg, mert egyikünknek se lenne jó, ha tudjuk hogy a másikunk máshol van úgy, hogy ilyen ritkán találkozunk, s csak rövid ideig (1, másfél nap) tudunk együtt lenni?

Várom a véleményeket!


2011. jan. 27. 01:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

Bankett csak egyszer van, a fiú viszont ott lesz máskor is. Ha nem önző, akkor megérti.

És mi a másik pár szerepe a történetben?

2011. jan. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 napietus ***** válasza:
58%

én nem hagytam ki a bankettemet az akkori fiúmért, pedig tök szerelmes voltam belé. azóta sem bánom, bankett csak egyszer van, a fiút meg remélhetőleg azért látod még egy párszor :)


szóval akármekkora volt a szerelem, nálunk elmúlt, érettségire már vége is lett. sajnáltam volna, ha kihagyom miatta...


29/N

2011. jan. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Helyesbítek: két fél, egy pár. :D 1 pár van csak :))

A ritka találkozásokat azért vegyétek figyelembe, illetve azt, hogy "gondolnátok -e azért arra, hogy ilyen ritkán vagyunk együtt és most nem tudok vele lenni"

Köszönöm az eddig válaszokat. :)

2011. jan. 27. 01:51
 4/20 A kérdező kommentje:
Meg azért kérdezem, mert tudom hogy a fiú tenne magasról a bankettjére és szalagavató után egyből a lányhoz menne, vele lenne.
2011. jan. 27. 01:53
 5/20 anonim ***** válasza:
65%

próbáld meg becsempészni az ofőn keresztül ;)

szerintem engedékenyek lesznek (:

vagy kajálj meg gyorsan a banketten, utánna általában mindenki megy bulizni, és hivd el őt is, ésakkor együtt is lesztek (:

2011. jan. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
ez nagyon aranyos:)))
2011. jan. 27. 01:57
 7/20 napietus ***** válasza:
58%
elolvastam és elsőre is megértettem :) ennek ellenére sem hagynám ki.
2011. jan. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem kell kihagyni, csak megemlíteni a fiúnak mondjuk hogy rossz azért, hogy nem tudunk együtt lenni, de hamar lemegy az egész és utána együtt lehetünk...
2011. jan. 27. 02:20
 9/20 napietus ***** válasza:
58%
a bankettet nem hagynám ki. az nem megy le olyan hűde gyorsan :) én nem mondanám neki, hogy rossz, mert nem szeretném, ha úgy érezné, miatta nem érzem jól magam a saját bankettemen.
2011. jan. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Így csak azt érezné, hogy törődsz az érzéseivel és odafigyelsz rá.. ha nem mondasz semmit, akkor gondolhatja azt is, hogy full meg van nélküled, s nem zavarja kicsit sem, hogy ilyen ritka találkozások mellett egy picit sem zavar, hogy nem tudsz vele lenni sokáig. A megemlítés csak azért kellene szerintem, hogy a fiú érezze, hogy a lánynak fontos Ő és a hiánya fent áll természetes módon, mivel végre közel vannak egymáshoz, de nem lehetnek együtt.
2011. jan. 27. 02:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!