Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 13 évesen ha 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 13 évesen ha 5 pasim volt az sok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 22:24
1 2 3 4
 31/32 smileyvett válasza:
Tulajdonképen mindent elmondtak már előttem, de vigyázz mert nem minden srác olyan szent mint aminek látszik. Ha egyiket sem szeretted csak "jól néz ki" srác volt akkor nem sok, de inkább keress olyat akit szeretsz mert őt jobban megfogod becsülni. Mikor kezdted a "pasizást" egyáltalán?
2011. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Hát nekem 17 évesen először van barátom... És összesen 5 fiúval volt csók. Szóval te 13 évesen vagy ott ahol én. :D Sajnos én 17 évesen is naiv kislány vagyok aki elmegy randizni kétszer hagyja hogy megcsókolják és szédítsék majd lecseréljék egy másik csajra... Elég sokszor eljátszották velem sajnos. így jött össze az 5 fiú :S nem kur*válkodtam. JA és szűz vagyok természetesen.
2011. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!