Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 évesen gáz a 13éves, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen gáz a 13éves, akkor is ha többnek néz ki?

Figyelt kérdés

Egyszer már kiírtam ezt a kérdést de így a biztos.

Van egy lány aki olyan szinten szerelmes belém,hogy idegesít,hogy nem egy korombeli lány viselkedik vele így..

Azt mondják,hogy sok a korkülönbség,de van aki azt,hogy egy próbát megér..

Az az igazság,hogy naponta beszélek vele,mert rámír msn-en és én sem ellentkezek.

Jó énis gyenge vagyok,mert nem bírom kimondani,h nem.De ott tartok,hogy nem is akarom... :$

mi legyen ?


2011. jan. 26. 21:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Jó de nekem ő lenne az első és szerintem én is neki (bár kitudja..) és nyugis szép komoly kapcsolatot akarok,nem olyat,hogy megyünk az utcán és néz mindenki.. Főleg így,hogy vidéken lakunk....

Itt még az emberek 1822-t írnak... Szal kicsit szar lenne..

2011. jan. 26. 22:44
 12/19 A kérdező kommentje:
ez 13 ?????????????????????
2011. jan. 26. 22:49
 13/19 anonim ***** válasza:
nekem 18 évesen volt 13 éves csajom. na és, szerettem nagyon... érettebb volt sokkal ha nem mondja, hogy 13, akkor 16-nak nézem...
2011. jan. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A nagybátyámnak csak lányai vannak, és mindegyik ilyen idő korában hasonló korú sráccal járt mint te..szóval nem hiszem hogy gond lenne... :
2011. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én amikor 14 éves lány voltam 18 éves sráccal jártam egy kisvárosban,annyi különbséggel,hogy nem foglalkoztunk a többiekkel.Persze a szüleim nem díjjazták,de megszokták.
2011. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem írtál ki nemrég egy hasonló kérdést? Oda már leírtam a történetemet, de akkor leírom ide is:

Megismerkedtem egy 17 év körüli, csodálatos, érett, komoly lánnyal. Nagyon jól kijöttünk, egy hullámhosszon voltunk, éjjel-nappal beszélgettünk. Már nagyon megkedveltem, mire kiderült, hogy még csak 13 (külsőre nem látszik)... azért nem merte elmondani, mert félt, hogy elítélem és kis pisisnek tartom majd. Valljuk be, igaza lett volna - ha előbb tudom tuti nem állok le vele ismerkedni... dehát megtanultam, hogy a kor nem mindig fontos. Szóval, teltek a hónapok, egymásba szerettünk, jártunk. Szüleivel megbeszéltük a dolgot; látták, hogy nem vagyok ilyen bulizós menőgyerek, nem meghúzni meg kihasználni akarom. Végül is pár hónap múlva vége lett, de ugyanolyan jó barátok vagyunk mint régen, tehát veszteni nem igazán vesztettem semmit és nem bánok semmit.

19/F

2011. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Szerintem nem sok az a 3 év:) pont jó:)
2011. jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 MaRT válasza:
Pedofil. Amúgy tök normális szerintem, egy próbát tényleg megér :)
2011. jan. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
13 voltam,mikor megismertem életem első szerelmét,ő akkor 16 volt.Ennek már 12 éve,de még most is jó vissza emlékezni : )
2011. jan. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!