Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üresnek érzem magam a tanárom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üresnek érzem magam a tanárom nélkül. Most is azokat a zenéket hallgatom amiket ő szeret és közben rá gondolok. Tudom, hogy 15 évesen ez rajongásnak számít, de én ezt többnek érzem. Na akkor mi ez tulajdonképen?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék, hogy elfelejtsem, és legyen végre életem rajta kívül is? Már lassan szeretek iskolába járni mert ő is ott van.
2010. febr. 20. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Úristen, ha már szeretsz iskolába járni, akkor ez kóros! Valamit sürgősen tenni kell!


27/F tanár :)

2010. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk a abrátaimmal is jó találkozni, de mostmár ott tartok, hogy várom, hogy vége legyen a hétvégének.
2010. febr. 21. 00:07
 3/8 anonim ***** válasza:
komolyra fordítva a szót, ha gondolod írj privátot... egyébként csaj vagy vagy pasi?
2010. febr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor gondolj arra, hogy nagyon sokan vannak még ezzel így.. Például én! Dettó ugyanez, 15 vagyok, szeretek suliba járni, és az ő zenéit hallgatom :D Amiket nem is szeretek annyira, de akkor is az megy éjjel-nappal.. XD Szerintem ez kb. 1 évig tart.. Nekem már féléve így van, úgyhogy már a felénél tartok ! :) Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de én az egyik óráján hülye vagyok vele, aztán a következőn már tök kedves, engedelmes diák..:D Na mind1. Szóval csak azt akartam mondani, hogy kitartás, és csak pozitívan! Ebből úgyse lehetne soha semmi, max. egyszeri dugás, ami talán tönkretenné mindkettőtök életét. :( Ez van..

KITARTÁS!AKARATERŐ!

2010. febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én úgy jöttem rá, hogy téli szünet volt, és az első nap rossz volt bemenni a suliba, meg az is hogy fel kellett kelni. Aztán találkoztam vele a folyósón és köszöntünk, hát akkor úgy éreztem magam mint aki 10 cm-re lebeg a földtől, attól kezdve a napom többi része nagyon vidáman telt, és hirtelen rájöttem, hogy miért. Elég nehéz volt bevallani magamnak...
2010. febr. 21. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem terhes vagy tőle
2010. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mivel nem volt semmi, erre 0% az esély, azét köszi az érdemleges választ!
2010. febr. 21. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem Aida vagy véletlenül?! XD
2010. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!