Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyesmifélét keresnék?!? *

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magicc* kérdése:

Ilyesmifélét keresnék?!? *

Figyelt kérdés

Az lenne a kérésem,hogy tudna -e valaki olyan ehhez hasonlo szöveget ami egy kicsit utalás lenne arra hogy a fiunak lépnie kéne.Vagyis ilyen szerelmi cucc,de finom utalás kéne hogy benne legyen.* Nagyon Szeretem őt és tudja..meg voltunk is már randin,csak nem mer szerintem továbblépni de érzem hogy kell,vagyis szeretném negyon szval..nagyjábol ezért kéne*

"Fura dolog ez a hiányérzet. A legváratlanabb időben jelentkezik, képtelen helyzetekben. Betöri az ajtót. Nem kopogtat, nem kérdezi, hogy alkalmas-e , és a legfontosabbat is elfelejti, hogy fel vagyok-e rá készülve. Csak jön és beköltözik a lelkembe. Próbálom nem észrevenni, elterelni a gondolataimat. De azokon a napokon, mikor meglátogat, a könyvek közül előkerül egy réges-régi fénykép, a rádióban felcsendül egy évek óta nem hallott dal vagy az utcán elsuhan egy ismerős kabát. Emlékeztet azokra az időkre, mikor még nem ismertem Őt, a hiányt. A múlt boldogságából azonban csak egy pillanatot engedélyez. Végül megtör. Fájdalmat ébreszt és könnyeket fakaszt. Az időt lelassítja, az álmokat elkergeti, és mikor már minden energiámat elszívta, elmegy. Elmegy úgy, ahogy jött, kérés nélkül, váratlanul."

Ilyesmi Szép szövegre gondoltam,csak abban a témában amit leírtam.*

Előre is köszi mindenkinek (:


2011. jan. 26. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"...Vannak akik megijednek attól, hogy másként is élhetnének

. És attól, hogy a világ mégsem annyira... sz*r.

Vannak akik úgy hozzászoknak a dolgokhoz -

még a rossz dolgokhoz is - hogy nem mernek változtatni.

Az ilyen emberek feladják. És ha ők feladják, mindenki veszít!"


Nem érdekel, miből élsz. Azt akarom tudni, mire vágysz, és , hogy szembe mersz-e nézni vágyaiddal. Nem érdekel, hány éves vagy. Azt akarom tudni, megkockáztatod-e, hogy őrültnek tűnj szerelmedért, álmaidért, vagy azért a kalandért, hogy igazán élj. Azt akarom tudni, hogy együtt tudsz-e lenni fájdalommal, az enyémmel vagy a tiéddel, anélkül, hogy mindenképpen változtatni akarnál rajta.


Volt egyszer egy mese, nem mondtuk el végig,

Nem jutottunk, csak a közepéig.

Beleszólt a végzet ebbe a mesébe,

Mikor a legszebb volt, akkor hagytuk félbe."


Eljön a pillanat, amikor az egész már nem játék,

és akkor vagy teszel egy lépést előre,

vagy hanyatt-homlok elmenekülsz

. Elfuthatnék, de az az igazság, hogy tetszik a csatamező.


Mondd, mit teszel, ha nem lesz holnap,

hogy elmondd, amit el kell mondanod?

Mondd, mit teszel, ha nem lesz holnap,

hogy megtedd, amit meg kellett volna tenned?

Mondd, mondd, mit teszel, ha hibázol, újra és újra,

és nem lesz rá lehetőséged, hogy jóvá tedd?

Mondd el, mire vársz, hogy lépj, hogy boldog légy?

Miért élsz tovább úgy, ahogy soha nem akartál?

Mondd, mit ér az élet, ha a boldogság messze jár?

Mit érnek az évek, ha nem hiányzik, aki vár?

Mondd el, mit kellett volna tenned, és mondanod,

ha lett volna még egy holnapod?

2011. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!