Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások keresnek de nekem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rifle02 kérdése:

Mások keresnek de nekem csak ő kell, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben észrevettem, hogy több lányok is folyton kommunikálni akarnak velem, mindenhonnan, viszont engem egyikőjük se érdekel és semmit nem érzek irántuk. Engem csak egyetlen lány érdekel, viszont ő engem nem igazán keres. Folyamatosan bökdössük egymást facebookon de semmi más. Én nem akarok írni(pontosaban rá várok), ő se ír(lehet ő is, vagyis remélem). Ilyenkor mi a teendő?
2011. okt. 16. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
írj neki... vagy lecsapja más a kezedről :D
2011. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

-hogy több *lány

-*pontosabban pontosabban

2011. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg levelezik mással, vagy ő is vár egy levélre, bizony a lány ált. arra vár hogy a pasi írjon és addig nem fog írni,hacsak nem olyan bátor, de szerintem rá kellene írnod ,nehogy más "kaparintsa" meg, szóval ne habozz, vagyis kezdj el ismerkedni, jópofizni vele,lássa hogy érdekled.
2011. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem tudom mit írhatnák neki, vagy miről beszélhetnék vele :(
2011. okt. 16. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiú/férfi dolga a kezdeményezés! lehet begyepesedetten hangzik, de ha tetszik egy lány, akkor igenis legyen mér annyi vér a pucádban hogy írsz neki. a sült galamb nem fog csak úgy a szádba repülni...:)
2011. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!