Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S micsinájjak? Voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horror_girl kérdése:

S. O. S micsinájjak? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
szóval én 15 vagyok, a fiú 21. elkezdtunk irogatni,irta h nagyon helyes vagyok,en is szerelmes vagyok belé.de nem tudom h mondjam -e el neki h szeretem,vagy ne? mert mindennap ir nekem,es ha most megirnam neki,félek h mashogy nezne ram,es mar nem irogatnank,stb. várjak vele,adjak neki jeleket,vagy irjam meg neki?
2011. jan. 26. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

3 kérdés:

1. szőke vagy?

2. jó melleid vannak?

3. dugnál is vele?

2011. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy micsinájjá? tanujjá mán meg írni.
2011. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A nagyon helyes vagyok alatt azt érted, hogy azt mondta, hogy szerelmes beléd? mert ha nem mondta, akkro ne mondd el neki, max mondd azt, hogy tetszik neked, de semmiképp se vallj szerelmet.. főleg ha még nem is jártok, csak beszélgettek...:S
2011. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen szőke vagyok,nagy melleim vannak,es le is fekudnek vele :)
2011. jan. 28. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!