Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelent neki egyáltalán valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent neki egyáltalán valamit ez a kapcsolat?!

Figyelt kérdés

A barátommal több, mint 2 éve vagyunk együtt és sajnos az utóbbi hónapokban megszaporodtak a gondok. Úgy kezdődött az egész, hogy felvételiztem Pestre egy egyetemre és fel is vettek így koliba kerültem. Akkor már egy jó 9 hónapja együtt voltunk így gondoltam kibírja a kapcsolatunk a távolságot...és meg is beszéltük, hogy ő is feljön hozzám és ugye én is hazamegyek minden második héten. No ez nem teljesen így valósult meg, mert ő alig jött fel hozzám pénzhiányra hivatkozva(ami nehezen hihető az ő esetében)...sokszor szomorú voltam és sírtam is. Végülis átvészeltük a tanévet. Miután hazajöttem talán rosszabb lett a helyzet, mintha a koliban maradtam volna. Többször vitázunk főleg az utóbbi hónapokban:( Eldöntöttem, hogy halasztom a tanulmányaimat, dolgozok 1 évet. Ő most végez az itthoni egyetemen és tervezi/tervezte, hogy továbbtanul ő is Pesten, mint én. Jelenleg ott tart az egész, hogy közölte tegnap, hogy nem 100%, hogy feljön velem ráadásképp nem tudom miért, a fejemhez vágta, hogy biztos megcsaltam, amíg a koliban laktam:( Pedig ez egyáltalán nem igaz, így ennyi erővel én is gondolhatnám ugyanezt, hisz nem találkoztunk volt mikor hetekig...és sokszor ugye ő mondta vissza:S

Ráadásképp sokszor megsértődik és kötekedő, de az keserít el a legjobban, hogy teljes nyugodtsággal mondta azt, hogy nem biztos, hogy szeptembertől továbbtanul(ami a kapcsolat végét jelentené, mert a távkapcsolatnak nincs értelme, főleg, hogy én Pesten akarok maradni, ott élni és ezzel ő is tisztában van)

Szerintetek jelent neki valamit is ez a kapcsolat? Vagy csak én ragaszkodok hozzá...:(

24/L 25/F


2011. jan. 26. 13:05
 1/5 A kérdező kommentje:
lehet túl egyértelmű és ezért nem válaszol senki:D
2011. jan. 26. 13:24
 2/5 anonim válasza:
87%

Én senkit nem ismerek akinek bejött volna a távkapcsolat, egy kivétellel, de az nyílt kapcsolat volt, papíron szakítottak, mindenki úgy is tudta, és megállapodtak hogy mindegyikőjüknek volt valakije a lakhelyén. kb havonta találkoztak 1 napra.

Nem akarlak elkeseríteni, de elég valószínű, hogy amíg te elvoltál Pesten addig ő talált valaki harmadikat odahaza, ami nem azért van mert nem szeret, hanem igényei vannak.

Mondom ez a legrosszabb eset, és biztos sokan fognak kutyázni, hogy ezt írtam, de ebbe is bele kell gondolni, mert az élet nem habos torta.

2011. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ezt érezned kell, ismered már annyira hogy érezzd hogy szerene e még veled lenni. Egyébként szerintem az a baj hogy ő nem Pesten képzeli el a jövőjét, te pedig ezt sulykoltad benne, hogy te ott szeretnél maradni, lehet hogy ez bizonyította el kicsit. Ha szeret megtudjátok beszélni ezt az egészet csak üljetek le és probáljátok meg! Sok sikert ! : )
2011. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk mondjuk a találkozás nem havi egy nap volt, hanem majdnem minden hétvégén(péntek, szombat, vasárnap) és persze mikor feljött minden happy volt. Tehát az igények ki voltak elégítve:) Mondjuk arra nem vennék mérget, hogy nem csalt meg,bár talán azért nem, mert csendesebb, visszahúzódó srác. Talán azóta kezdünk egyre jobban elhidegülni egymástól,a mióta újra itthon vagyok és többet vagyunk együtt:S tudom furcsa az egész, mert pont fordítva kéne lennie...
2011. jan. 26. 13:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt nem hiszem el, hogy egy szerelmes férfi nem bír ki 2 hetet szex nélkül, ráadásul úgy, hogy pont őmiatta nem tudnak találkozni...
2011. jan. 26. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!