Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza lehet még nyerni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet még nyerni az elvesztett szerelmet, ha keményen dolgozunk érte, és megteszünk mindent?

Figyelt kérdés

Volt párommal régóta ismertük egymást. Jó, nem olyan régóta, tavaly nyár óta. Mindenben egyezünk, úgymond lelki társak vagyunk. Miután szakítottam az akkori barátommal, összejöttünk. De miután ez a srác rájött, hogy együtt vagyunk, próbált keresztbe tenni. Eleinte nekem udvarolt, majd kihasználta, hogy ittas vagyok, lefektetett. Ezt párom megbocsájtotta, én igyekeztem a másik sráccal megszüntetni a kapcsolatot, de suli és meló is összeköt minket. Amikor látta, hogy megint együtt vagyunk, és nem is akarok visszamenni hozzá, elhitette párommal, hogy újra megcsaltam, és még nagyon sok más dolgot is kavart. Ezért párom úgy döntött, hogy kiszáll, nem bízik bennem, és így nem működik a távkapcsolat. Én próbáltam elfelejteni, Mikuláskor (apum halálának évfordulóján) összejöttem ezzel a kavarós sráccal, hátha így kevésbé lesz rossz az ünnep, és hátha el tudom felejteni akkor már volt páromat. De nem megy.

Mostanság újra beszélünk, hülyéskedünk, mint nyáron. Napi szinten szoktunk dumálni, én szoktam ráírni, de ehhez ismerni kell a természetét, még anno nyáron is én kerestem a társaságát. Ő mondta már, hogy sajnálja, hogy nem keres, de megviselték a dolgok, és bezárkózott, de közeli barátjának tart, és velem beszél a legtöbbet így is.


Helyre akarom hozni ezt a félreértést, és a kavarást. Szülinapja alkalmából el akarok menni hozzá. Rokonoknál aludnék, és a sulija előtt meglepném. Vajon el fog küldeni a fenébe, vagy esélyes, hogy tudunk beszélgetni?


Akkor, amikor összejöttünk képtelen lettem volna feladni az itteni életem, de mostmár arra is hajlandó lennék, hogy az ő városába felveszek valamit levelező tagozaton, itt 1 évem van még, azért nem ezt akarom kitenni levelezőre. És akkor hetente járnék, találkoznánk, nem csak két hetente.


Esélyes, hogy még helyrehozhatom a dolgokat? Vannak még filmekbe illő csodák? Vagy a srác örökre elrontotta, és a látogatásom is kudarcba fullad?


2011. jan. 25. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én vissza hódítottam bnőmet akkor is amikor mindenki azt mondta,h esélytelen a dolog.És más srácok is csapták neki a szelet de kitartottam. Hát viszont az,h közbe potn a kavarós sráccal jöttél össze hiba volt.+ mérlegelni kell ki a fontosabb és szó nélkül pattintanod kellett volna már akkor.És az meg,h pia miatt fektetett meg baromság. ez csak egy kifogás. sztem álj elé és modn el neki miben hibáztál, mond el neki miben lesz más és hogy tudod,h sokáig fog tartani de ha most rögtön össze sem jön veled te megfogod neki mutatni,h bízhat benned újra. és ha látja,h mennyire akarod és tényleg oda teszed magad úgyis megbocsájt. csak akarni kell mondhat bárki bármit. amig él a szeretet egy halvány lángja is benne addig sosincs veszve. sok sikert
2011. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

resztvetem apukad miatt, viszont egy hulye p*csanak tartalak azert amiert kepes voltal osszejonni a kavaro sraccal, az exed helyebe elkuldenelek a p*csaba, bar ha meg nem tud rola (mert ez nem derult ki a kerdesed alapjan, hogy tudja-e) akkor konnyu dolgod lesz a visszaszerzeseben, ellenben,,,, csak akkor van eselyed ha kezdetben nagyon ramenos leszel es tudatod vele, hogy neked csak o kell, megbantad, eskudozol hogy aldozat voltal, meg kitalalsz meg par hazugsagot hozza ahogyan a magadfajtak szoktak, majd szepen lassan ebbol a ramenossegbol visszavehetsz amint latod, hogy bevallt.


ui. erezd magad megtisztelve, hogy miattad reggeltem most gyik-re, hogy ezt kozoljem veled, es hozzatennem, hogy mennyire undoritonak tartalak.


bocsanat az ekezetert, nem all modomban hasznalni.

2011. jan. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 2. löki a büdös igazságot. Ha van tartás a skacban, többet nem hallasz felőle. Ha nagyon jó vagy, talán még megba*nálak búcsúzóul, de csak utána tudatnám hogy Hello Kitty.
2011. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De, ha átérzed a nyomort és kiba*ást amit gyerekkel műveltél és alázatosan, elfogadva, hogy vége, de látni akartál, esetleg elgondolkoznék. De ehhez meg kell járnod a poklot és megvetni amit tettél, őszintén. Csak így állnék szóba veled.
2011. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én tisztában vagyok azzal, hogy mennyire megbántottam, nem azzal a szándékkal megyek oda, hogy fogadjon vissza, hanem hogy mint lehetséges barátnő, szóba jöhessek. Megviselték a történtek, érzékeny, és viszonylag kiszámíthatatlan srác. Nem vonom felelősségre, amiért hitt a kavarós fiúnak. Próbálok hozzá mint barát közeledni, helyreállítani a kapcsolatot, és a másik srácot (aki kavart) kizárni.
2011. jan. 30. 19:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Szenvedj és ha sikerül átérezned a dolgot, az egészet átérezve állj elé. És ne próbálj semmit, csináld! A kavarós gyereknek meg nem is köszönj és pusztuljon el, akkor is, ha magad fajtának érzed.
2011. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!