Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig várjak? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig várjak? 15/L

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú régóta,de neki december elején lett barátnője,az meg úgy volt,állítólag,hogy felvidította aztán megtetszett neki és beleszeretett. A lány mind végig hülyítette,először ott bukott le,hogy a pasija írt a srácnak,hogy szia kivagy?mert én X.el 2éve együtt vagyunk.A lányt megkérdezte,de azt mondta,hogy a testvére volt,ez meg elhitte neki mert megbízott benne..Aztán múlt héten vagy mikor a srác csak úgy szimplán ment Debibe városlátogatásra unalmából aztán látta,hogy ott falták egymást,odament és "lerúgta"őket.. Aztán pár óráig hozzá se lehetett szólni amit megérte,utána hirtelen jól lett egy zene által.Nem tudom,mennyire dolgozta fel,ezt de nem hiszem,hogy bárkinek is menne egy nap alatt,max akkor ha nem szerette igazán..:S Nekem nagyon tetszik és két és félhónap óta próbálom szépen a tudatára adni..Csak úgye közbejött a lány..Abbahagytam mert nem akartam közéjük állni.De most...


Ti mit tennétek a helyemben??


2011. jan. 25. 21:23
 1/5 A kérdező kommentje:

*mi


*megértek

2011. jan. 25. 21:27
 2/5 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok nekem is hasonló helyzet volt . volt egy lány tetszett nem léptem ... aztán összejött egy haverommal (csak haver) aztán szakitottak pár napja és én biztos ,hogy lépni fogok ! mert ...


mert valaki akkor a legkönnyebben kapható mikor szakitott vagy összetörték a szivét !

2011. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vígasztald de ne nyomulj mert nem biztos hogy már túltette magát a dolgon
2011. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy valaki akkor könnyen kapható, ha éppen szakított, viszont éppen ezért majdnem biztos hogy semmi komolyat nem akar tőled, csak vígasztalódni. Ilyenből nem nagyon lesz tartós kapcsolat, van hogy 1 hétig se tart... Szóval a kérdezőnek is azt ajánlanám hogy várjon még heteket amíg a fiú tényleg túllesz rajta... Persze nemtudom, ha most is azt mondja hogy túl van rajta, pedig valószínűleg nem...de mindenképp várj.
2011. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tényleg mintha túl lenne rajta,de sztem se tette túl magát.Nincs röngen szemem,nem látok át a gépen keresztül.. De már kérdezte,hogy nem-e lenne kedvem egy személyes találkozáshoz??:)(persze ez még az előtt volt,hogy összejött volna ezzel a lánnyal) de várok még..Habár célozgat rá,hogy sejti,hogy tetszik nekem.Ilyeneket mond,hogy"van egy olyan érzésem,hogy te egyre jobban kedvelsz engem :D XD"meg meséltem neki,hogy vele álmodtam,ilyen horror film "fellingeset"és erre azt mondta,"biztos sokat gondolsz rám"mondtam,hogy véletlenül ott voltál:P erre azt mondta"csak gondolsz rám XD :D"


Várok..:)

2011. jan. 25. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!