Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnánk megoldani?

Figyelt kérdés
Kb. két napja megismertem egy nálam 7 hónappal idősebb lányt és eléggé könnyen megtetszettem neki. Ez szerintem nálam is így van őt tekintve, és ezzel az egésszel nem is lenne semmi gond, de eléggé macerás az időbeosztása a lánynak..Ugyanis szülei váltak, és minden hétvégén az apukájához megy. (péntek este megy, hétfőn hajnal jön vissza) Viszont, ha összejönnék vele, azért szeretném, ha találkozhatnánk is, de így a kb. a 80%-át a lehetőségeknek elveszi az, hogy hétvégén nem ér rá. Marad a hétköznap. Délelőtt mindketten suliban vagyunk, aztán délután tudnánk találkozni, de az sem lenne normális tali, hiszen 1, másfél órát lehetnénk együtt, majd haza kéne mennünk, mert tanulnunk kéne meg minden más. Ugyebár ezt a hétköznapot segítené a hétvégi tali, de ez sajnos nem megoldható, hiszen már 7 éve megy le apjához minden hétvégén, és ezért sajnos nem ér rá.. Mit gondoltok, hogy oldhatnánk meg a legkényelmesebben az együttlétet, ha összejönnénk? Köszi, ha segítetek! :) (én 14 fiú vagyok, ő 15 lány)
2011. jan. 25. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Tyű, hát amikor elolvastam a kérdést, arra gondoltam, hogy nehéz ügy. Aztán továbbgondolva arra jutottam, nem kell ezt túlbonyolítani, és főleg nem kell előre problémát gyártani. Nézzétek meg, működik-e kapcsolat, ha egyelőre csak hétköznapokon találkoztok (ha csak kevés időre is). Annyi azért kiderülhet már ennyiből is, hogy akartok-e "dolgozni" a kapcsolaton tovább. No és mi van akkor, ha pl. minden második héten már vasárnap délután visszajönne az apjától? Így még egy este a Tiétek lenne. De ne ezzel kezdd, hogy megkéred erre, egyelőre legyen a tiétek az a pár hétköznapi óra.
2011. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez megnyugtató válasz volt :) Egyenlőre még kb talizok vele kétszer, aztán ha úgy érzem h tényleg bejön nekem is, akkor összejövök vele, aztán majd meglátom hogy mi lesz.. Végülis valahogy nagyon jól megoldhatta ezeket a dolgokat, hiszen volt már barátja nem is egy, és ahogy hallottam, nem igazán bánták meg a fiúk, h összejöttek vele.. Szóval biztos van neki egy módszere, ami bevált eddig is, maximum holnap megkérdezem tőle :)
2011. jan. 25. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló vagyok. Remek, csak bátran! Nem kell túlagyalni semmit!

Még valami, ha nem haragszol: nem "egyenlőre", hanem "egyelőre". Időhatározóként az utóbbi a helyes. Nem okoskodás, csak tanács. :)

2011. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, úgy kell írni :) Egyelőre akkor betartom a jótanácsod :D
2011. jan. 25. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!