Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek mennyire jönnék be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire jönnék be?

Figyelt kérdés

Nagyképűség nélkül és kellő magabiztossággal állíthatom hogy szerintem nem vagyok rossz HÍM! Ugyan akkor a visszajelzésekből adódóan olykor két teljesen eltérő kritikát kapok.

Képet nem töltök fel mivel nem az a lényeg.

Adataim.

194 Magas Sportos (10év csapat sport) inteligens.


Kérdésemet kicsit érdekesen sikerült taglalnom, le egyszerűsítve nektek bejönnek a magas pasik?


Ami még felettébb érdekes hogy párom aki 160 centi és többnyire a 160 centi magas lányok sosem mondják hogy úristen mekkora vagy! Ám a pl 170 magas lányok meg mindig ezzel jönnek pedig hozzájuk képest jóval kisebb a különbség. Egyébként én az alacsony lányokért veszek meg.

21 F


Mindenkinek köszönöm a választ.


2011. jan. 25. 16:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Őszintén fogalmam sincs! Soha nem választottam még az alapján pasit, hogy milyen magas. Az extrém esetektől eltekintve (mondjuk fél méterrel alacsonyabb, vagy magasabb nálam) szinte semmilyen jelentőséget nem tulajdonítok ennek.
2011. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Gondolom, kosarazol, ha Váradni lennél simán játszhatnánk egyett:D
2011. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

ma 16:53 -->Köszönöm meg nyilatkozásodat, ha kicsit végig gondolod még egyszer a kérdésemet rá jössz hogy csacsiságot kérdezel ami nem baj ugyanis az oldala tele van ostoba emberekkel.


ma 16:54 -->Kijelentésed mire alapozod?


ma 16:54-->De még milyen:D


ma 16:55-->Ennek örülök sajna neten nem ismerkedem és szeretem a párom.:)


ma 17:00-->Te tudhatsz valamit !! Ment a felfele mutató!:)

2011. jan. 25. 17:31
 14/18 anonim válasza:
170 cm vagyok de kifejezetten csak a magas pasikért vagyok oda nah meg ha még vékony is :D Örülj neki h magas vagy, sajnos kevés van belőlük. Milyen az ha a fiú 165cm a lány 170cm és még ha magassarkút is akar felvenni a lány akk h néz ki???:S lol Elég gáááz a helyzet :S
2011. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"állíthatom hogy" "ugyan akkor" "töltök fel mivel" "inteligens" "le egyszerűsítve" "érdekes hogy" "párom aki"


Valóban intelligens lehetsz.

Hab a tortán pedig,hogy kapsz olyan hozzászólást,amiben az áll,hogy a kedves válaszoló annak örül,hogy le tudod írni a különbség szót.


Egyébként biztos van még 1-2 hiba a kérdésedben,illetve a hozzátartozó magyarázatodban,de nem volt kedvem keresgélni.Amiket felsoroltam,azokat egyből,első olvasás alatt vettem észre.

2011. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A hozzászólásodra inkább nem is mondok semmit.


előző voltam.

2011. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
inteligens, gratulálok :D
2011. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
No comment .Legelső voltam :)
2011. jan. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!