Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek mennyire jönnék be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire jönnék be?

Figyelt kérdés

Nagyképűség nélkül és kellő magabiztossággal állíthatom hogy szerintem nem vagyok rossz HÍM! Ugyan akkor a visszajelzésekből adódóan olykor két teljesen eltérő kritikát kapok.

Képet nem töltök fel mivel nem az a lényeg.

Adataim.

194 Magas Sportos (10év csapat sport) inteligens.


Kérdésemet kicsit érdekesen sikerült taglalnom, le egyszerűsítve nektek bejönnek a magas pasik?


Ami még felettébb érdekes hogy párom aki 160 centi és többnyire a 160 centi magas lányok sosem mondják hogy úristen mekkora vagy! Ám a pl 170 magas lányok meg mindig ezzel jönnek pedig hozzájuk képest jóval kisebb a különbség. Egyébként én az alacsony lányokért veszek meg.

21 F


Mindenkinek köszönöm a választ.


2011. jan. 25. 16:50
1 2
 1/18 anonim válasza:
Szeretem a liliputi embereket.
2011. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Valami gond lehet a fejedben, ha ilyen kérdést írsz ki. Vagy azt várod, hogy mindenki áradozzon és ettől érzed jól magad.
2011. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te hozzàd nem valók a 160cm-es lànyok.Hogyan néztek ugy ki,mint zuru meg huru.Neked a 170-nél kezdõdõ lànyok kell,hogy bejöjjenek.
2011. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz túl intelligens...;-)
2011. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
HÍM VAGY!
2011. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön ha magas egy srác, főleg ha sportos:))

Ez a kettő együtt a gyengém.

:)

Én 168 vagyok, 20 éves

2011. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is körülbelül olyan magas vagyok, mint bnőd, de engem sosem érdekelt, hogy a srác magas vagy sem, ha megfogott benne valami. Magyarul nem volt se előny, se hátrány.

De amúgy, ha van egy bnőd, aki szeret olyannak, amilyen vagy, akkor mi a probléma? =D

Egyébként tényleg érdekes a különböző magasságú lányok reakciója a magasságodra, ezt már én is észrevettem, fene se érti =)

2011. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Pedig pofonegyszerű. Az alacsony lányok megszokták, hogy mindenki magasabb náluk, de a magas lányok nem szoktak hozzá, hogy van aki két fejjel van felettük.
2011. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én már annak is örülök, hogy végre itt egy ember, aki le tudta írni helyesen, hogy "különbség". N-nel és nem M-mel.
2011. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17:00-> Ott a pont, én ebbe tényleg nem gondoltam bele =)
2011. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!