Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy ilyen hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy ilyen hamar "beleszerettem"?

Figyelt kérdés

Azért idézőjelben irtam, mert ez még nem szerelem, hanem egy iszonyatosan nagy fellángolás amiből ténylegesen lehet. Régóta ismerem a srácot (7-8éve) még kicsik voltunk mikor elöször találkoztunk és akkor sem voltunk közömbösek egymásnak, de nem lett belőle semmi. Utána jött, hogy egy gimibe jártunk,de ott se nagyon alakult ki semmi jobban mondva szerintem miattam. Azóta túl vagyok egy hosszú kapcsolaton (3év)aug.-ban lett vége azóta nem nagyon volt senki komoly. A sráccal viszont ujra beszélő viszonyba lettem és napról napra azt érzem, hogy egyre jobban és jobban kötödök hozzá. Találkoztunk többször is de még nem volt semmi csók, csak ölelés.. Napokban pont tanultam 1ik vizsgámra este mikor csörgött a telom.Ő volt az, hogy itt van a ház előtt menjek ki (kinéztem az ablakon kb mint a filmekben ott várt:)) ) kimentem és mondta menjük el vacsizni, csak 1óra..-mer visszakoztam,h télleg tanulok másnap volt vizsgám-persze elmentem vele és nagyon de nagyon jol éreztem magam és azota kb mintha elvágtak volna nagyon sokat gondolok rá beszélgetünk stb..anyukám is észre vette h rég látott ilyen izgatottnak:)..tegnap vizsgáztam és jo lett volna találkozni vele de dolgozott.annyira eluralkodott rajtam ezaz érzés, hogy szükségem van rá, hogy még én is megijedtem ettől a nagy fellángolástól:)szóval akkor jó úton járok a szerelem felé?..

20/L


2011. jan. 25. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
lehetséges. de nem lehet hogy csak kell valaki aki foglalkozik veled?
2011. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó úton jársz a szerelem felé és szerintem a srác is!! Az a "filmes jelenet" nagyon romantikus lehetett!! Ne kapkodjatok,majd minden megy magától!! :)) Hajrá!!
2011. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokaT! én sem szeretném elkapkodni mert akkor elvesztené az egész a varázsát:) nagyon köszi 2. válaszoló!:)

első! ha csak kéne vki akkor már az első jelentkezönél leszereltem volna, volt több srác is aki jelezte szándékait de egyik sem fogott meg mint Ő.:)

2011. jan. 25. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:

hát akkor meg a válasz egyértelmű :)

sok sikert ;)

az 1.

2011. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!