Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak mennyire jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mennyire jön be a kvantummechanika? Lehet vele csajozni?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy az a legfontosabb kritérium a csajoknál, hogy milyen szöveged van. Az jó szöveg például, hogy: "Schrödingernek ott van a saját macskája, de te az én cicám vagy!"

Vagy ha már közelebb kerültünk: "Szeretném, ha az állapotfüggvényem benned csengene le!"

Esetleg: "Szebb vagy, mint a kvantumszíndinamika!"

Avagy: "Heisenberg tévedett: egyszerre meg tudom mondani, hogy mennyire vagy szép, és hol: nagyon, mindenhol!" :)


Ha beadok egy ilyen Dirac-deltát, kb. mi lenne a kimeneti jel?


2011. jan. 25. 09:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
52%

9:29-es lány!

Köszönöm, kolléga! :)

Természetesen nem érőltetném. (De azért elvárnám, hogy megértse.)


;) Értem én.. Ezt a kérdést még most sem gondolod komolyan! Ugye igazam van? :P

2011. jan. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
52%
Igazából, már csak azért is jó elsütni ilyeneket, mert ha nem rögöh rajta akkor alapból felejtős a csaj ;) Akkor menjen inkább a műkörmöséhez...
2011. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%

Az első kb olyanra izgulhat, hogy "Gyere inni, utána duglak".

Szerintem van annyira szokatlan a szöveg, hogy sikeres legyen az arra fogékonyabb, intellektuális típusú nők körében. Mindenképpen megpróbálnám, persze nem a fent említett primitív emberek körében, ehhez okos nő kell.

2011. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Lebuktam. :)
2011. jan. 25. 09:39
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást utolsó 9:39-es! :)
2011. jan. 25. 09:41
 17/25 anonim ***** válasza:
Hát ez gázos, felejtsd el... Viccnek jó, nézd meg a The Big Bang Theory néhány részét, az kb. ilyesmi figurákról szól.:D
2011. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Max egyszer elsüthető olyannál aki érti.
2011. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Fülünyúl ***** válasza:

Kedves kérdező,


Valószínűleg nem nyerő stratégia ezzel csajozni, mert az emberek többsége nem ért hozzá. Én is tudnék szakmámból olyan szöveget nyomni neked, hogy azt sem tudnád eszik vagy isszák.

Mivel te jártas vagy a témában, számodra ezek humorosak, mert tudod mi áll a kifejezések vagy az említett nevek mögött. De akinek mondod az kábé úgy fog rád nézni mint egy összeaszott savanyú uborkára.

Ha mindenképpen ragaszkodsz ahhoz, hogy a kiszemelt hölgy értsen a kvantumfizikához, akkor feltétlenül az ilyen egyetemi és főiskolai szakokon keresgélj lányokat, ne diszkóban vagy egyéb helyen.

Valamint ha a hölgy érti is, még az sem garancia hogy ezzel k.rvára jópofa leszel és bevágódsz nála. Ugyanis ezzel nem azt mutatod te milyen hűde okos vagy, hanem hogy egyetlen témába belerágtad magad és azzal virítasz hogy más nem érti, vagy nem sokan értenek hozzá. Kicsit lúzer dolognak tartom.


Lehet lepontozni, Mr Schrödinger. :)


29/N

2011. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
látom sokat nézted a Big Bang Theoryt :)
2011. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!