Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-as pasik, el tudtok képzeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as pasik, el tudtok képzelni komoly kapcsolatot egy 19 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem társkereső hirdetés, csak közvélemény kutatásnak szántam. Kort is írjatok, aki akar indoklást is lehet, hogy miért igen vagy nem. köszi
2011. jan. 25. 02:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

"19? :O már bocs de szerintem korban jobban hozzádillöt kellene keresned mer nemhiszem hogy pont ugyanazok a dolgok érdekelnék mint téged. max az ágy de azé na"

Mindig az idősebb pasik tetszettek. De próbálkoztam korombelivel is, és nagy csalódás volt. Nem akarok előítéletes lenni vagy általánosítani, de a korombeli pasik buliznak, állandóan. Szinte minden hétvégén a discoban berúgnak aztán ezzel dicsekszenek, mintha ez olyan marha menő lenne. Biztos nem mind ilyen, de én ilyenekkel találkoztam eddig. Egy idősebb pasi már kitombolta magát, lenyugodott és nem várná el tőlem, hogy minden hétvégén discokban ugrabugráljak vele. Ne értsetek félre nem vagyok otthonülős, mennék én bárhová a pasimmal, csak ne berúgásról meg ilyenekről szóljon a dolog.

A másik meg, hogy egyszerűen vannak dolgok amiket egy korombelivel nem tudok elképzelni akármennyire próbálom. Sztem ez vhol kódolva van, olyan minthogy valakinek a szőke haj kék szem jön be, másnak meg a barna haj zöld szem. Most mondtam egy példát, tök mindegy, bármit mondhattam volna, az a lényeg, hogy vannak tőlünk független bekódolt dolgok, amiken nem nagyon tudunk változtatni, ha akarunk se, csak úgy van, és kész.

2011. jan. 25. 14:07
 12/21 anonim válasza:
81%
szerintem igen !!! sőt nagyon is!!! nekem a párom 40 én meg 20 vagyok :) nagyon jól megvagyunk 3om éve!
2011. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
Előző 27 éves vagyok: én ugyanezért kezdek idősebb nőkkel.:) Nem bulizok meg a hasonló mai szórakozási formáknak se nagyon élek, és a fiatal lányoknak más az igényük (akinek nem, annál meg valami baj van, antiszocialitás vagy hasonló). Lehet, hogy nekünk kellett volna találkoznunk? ;)
2011. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Lehet:)

Tényleg az a baj, hogy én is úgy látom, hogy a korombeliek közt nem találok megfelelőt. Aki nem bulizik az visszahúzódó vagy félénk, vagy épp antiszociális ahogy te is írtad. Persze nem zárom ki a korombelieket se teljesen, de nincs jó tapasztalatom velük.


Jó hallani, hogy van akinek ekkora korkülönbséggel is működik a párkapcsolata. Engem tudom, hogy nem zavarna a korkülönbség, kismillió sokkal fontosabb dolog van annál egy kapcsolatban.

2011. jan. 25. 21:32
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
Persze. Komolyan meghúznám, és ennyi.
2011. jan. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
a fiúnak nagyon jó lesz,neked idővel nem! 26/F
2011. jan. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Részemről sem látom akadályát ilyesminek.

31F

A kor az csak egy szám (én pl 16-nak érzem magam.. XD ).

2011. jan. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kétszer is volt már dolgom nálam 20 és 20+ korkülönbséges férfival. Mindkettőnél igazából csak a szex ami összetartott minket, ezen kívül nem igazán voltunk egy hullámhosszon. Annyiból jobb egy idősebb pasival, hogy valamilyen szinte már jobban kiélte magát mint a korombeliek. Én sem kezdenék a korosztályomból. Szerintem működhet a dolog ha valóban megértitek egymást az ágyon kívül is, mert ha csak a szex tart össze, hosszú távon nem működik jól. 21/L
2011. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
0%
HÁT NEM IGAZÁN MERT KICSIT TÚL KOMOLYTALANOK MÁR AMMELYIK DE AZÉRT A PÁRKAPCSOLATBAN A SEX BIZTOS JÓ MERT SZERETEK TANÍTANI LÁNYOKAT DUGNI.IRJ AZ IMÉLEMRE HA MEG AKARSZ TANULNI PROFIN BASZNI
2011. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Utolsó ,neked először nyelvtan tanár kellene,hogy helyesen írj.
2011. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!