Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-as pasik, el tudtok képzeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as pasik, el tudtok képzelni komoly kapcsolatot egy 19 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem társkereső hirdetés, csak közvélemény kutatásnak szántam. Kort is írjatok, aki akar indoklást is lehet, hogy miért igen vagy nem. köszi
2011. jan. 25. 02:36
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Biztos érkezne olyan válasz, hogy ha ilyen vagy ha olyan... Ami oké persze függ attól is a dolog, hogy milyen az adott illető, de én inkább arra gondoltam, hogy egyáltalán közelítenétek-e egy ennyivel fiatalabb lány felé komoly szándékkal? Pl meglátjátok mondjuk egy kávézóban, megtetszik úgy ránézésre odamennétek hozzá, vagy visszatartana az, hogy fiatalabb nálatok?
2011. jan. 25. 02:50
 2/21 anonim ***** válasza:
36%
Persze, hogy közelítenék, bárkihez aki beveszi és hegyesre szopkodja a 27-es véreres gyíkomat, legyen az 19 vagy 79 éves
2011. jan. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Kis lelkiismeret furdalással igen.


32/F

2011. jan. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet komoly kapcsolat, a párom 33 éves én pedig 21 vagyok
2011. jan. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg és gyakorlatilag sincs semmi akadálya, bár én azt vallom, hogy mindenki próbáljon max megközelítőleg a saját korosztályából válogatni.

Válaszom ÉN NEM KEZDENÉK KI EGY 19 ÉVESSEL.


Ffi 40

2011. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos hogy nem. Nem érdekelnek a kislányok, akik azt hiszik magukról ők a világ közepe. Ennek a korosztálynak a nagyrésze még meg sem találta önmagát. Most had ne emlitsem vajon a szexen kivűl mit tud nyajtani egy 19éves egy 30as pasinak? Ugyan már... :/

Szóval biztos hogy nem!

F/31

2011. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan 27 vagyok, de már én se nagyon...hacsak nem mutat valami kiemelkedőt lelki érettségben, de még akkor se biztos, hogy komolyan tudnám venni. Egy felnőtt férfinak szilárdabb nőre van szüksége, mint amilyen egy 19 éves tud lenni.
2011. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%

22éves vagyok,és májustól októberig egy 34 éves férfival létesítettem szexuális kapcsolatot. Mivel 12 év a kor külömbség ez nálunk kiütközött és csak ezért nem lett köztünk több. Viszont a szex elmondhatatlanul jó volt mind kettőnknek. Azóta én már kapcsolatban élek, de néha néha ír nekem,hogy jó lenne egy kicsit összegyűrni a lepedőt.

Rengeteg nője volt előttem, mert nagyon jóvágású férfi. Mégis velem tudta csak igazán kiélni a vágyait, és én is mellette lettem önmagam. Azóta tudok önmagam lenni szex terén is.

2011. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%
Én 21 éves lány vok, és a párom 34 éves. Másfél éve élünk együtt, 5 éve ismerjük egymást, és nagyon jól megvunk minden téren. Mindent megtudunk beszélni, nem titkolózunk, és a testi kapcsolat is tökéletes, annyira hogy május 5re várjuk első babánkat. Ezzel csak annyit akartam, hogy a korkülönbség nem minden esetben számít ha két ember egy hullámhosszon van és tökéletes harmóniában tud élni...
2011. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
19? :O már bocs de szerintem korban jobban hozzádillöt kellene keresned mer nemhiszem hogy pont ugyanazok a dolgok érdekelnék mint téged. max az ágy de azé na
2011. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!